yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kafesteki Kadın (2013) 1080p izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kafesteki Kadın (2013) 1080p izle

Kvinden i buret - Film Konusu:

Kafesteki Kadın - Kvinden i buret filmi özeti:
Kitaptan uyarlanmış bir Avrupa polisiye suç filmi. 2013 senesinde gösterime giren film Almanya-Danimarka-İsveç ortak yapımı.
Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) isimli dedektif, sağ kolu Assad (Fares Fares) ile birlikte çözümlenmemiş dosyaların olduğu bölüme arşiv işi için atanırlar. Carl'ın önceki sorumsuz davranışları sebebiyle bir arkadaşı ölmüştür. Sorunlu geçmiş iş yaşantısı sebebiyle bu masabaşı iş Carl için uygun görülür. Arşivleme işi kendisini kesmeyen Carl üstlerinden habersiz dosyaları incelemeye başlar. Araştırdıkları ilk dosya, Merete Lynggaard (Sonja Richter) isimli politikacının ortadan kaybolması üzerinedir. Aradan geçen 5,5 yıl boyunca boyunca sonuç alınamamıştır. Kurallara karşı gelme adetini bozmayan Carl, soruşturmayı gizlice yürütecek ve kafesteki kadını arayacaktır. Film, politik oyunlar ve entrikaların herzaman var olduğunu ve olacağını anlatıyor bir yandan da. Polisiye-suç filmi takipçilerinin izlemesi gereken bir film. Imdb puanı 7.1 olan bu filmi Viphdfilm.com adresinden 1080p Türkçe dublaj tek part izleyin. Kafesteki Kadın - Kvinden i buret hakkındaki görüşlerini bekliyoruz. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1