yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kafesteki Kadın – Kvinden i buret (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.1
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Kafesteki Kadın – Kvinden i buret (2013)

Kvinden i buret - Film Konusu:

Kafesteki Kadın - Kvinden i buret filmi konusu:
Kitaptan uyarlama bir Avrupa polisiye suç filmi. 2013 senesinde gösterime giren film İsveç-Almanya-Danimarka ortak yapımı.
Carl Mørck (Nikolaj Lie Kaas) isimli dedektif, yardımcısı Assad (Fares Fares) ile birlikte çözümlenmemiş fail-i meçhul dosyaların olduğu bölüme atanırlar. Sorunlu geçmiş iş yaşantısı sebebiyle bu masabaşı iş Carl için uygun görülür. Arşivleme işi kendisini kesmeyen Carl üstlerinden habersiz dosyaları incelemeye ve araştırmaya başlar. Aldıkları ilk dosya, Merete Lynggaard (Sonja Richter) isimli siyasetçinin ortadan kaybolması ile ilgilidir. Aradan geçen 5 buçuk sene boyunca davada bir gelişme olmamıştır. Kurallara karşı gelerek bu gizli soruşturmayı yürütecek ve kafesteki kadını bulacaktır. Siyasi oyunlar ve entrikaların herzaman döndüğünü gösteren, polisiye-gizemli film sevenlerin listelerine eklemesi gereken bir çalışma. Filmin imdb puanı 7,1. sinemapol.org adresinden 720p Türkçe dublaj izleyeceğiniz bu film hakkındaki görüşlerini bekliyoruz. İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1