yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kahraman Şerif hd film izle High Noon (1952)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Kahraman Şerif hd film izle High Noon (1952)

High Noon - Film Konusu:

Kahraman Şerif hd film izle High Noon (1952)

1952 yapımı 85 dakikalık efsane bir western filmi izleyeceğiz. Kahraman Şerif hd film izle (High Noon), 24 dizisini izleyenlerin bileceği, gerçek zamanlı akışla ilerleyen bir film. Film boyunca zamanın akışını takip ediyorsunuz.
Lee Van Cleef, Grace Kelly, Gary Cooper gibi döneminin önemli oyuncuları filmin başrolünde.
Kasabanın şerifi Marshal Will Kane (Gary Cooper), evlenmesinin ve şerif rozetini bırakmasının hemen ertesinde, Frank Miller isimli bir haydutun intikam almak için kasabaya geri döneceğini öğrenir. Frank hapisten salınmıştır ve intikamla doludur. Düzeni sağlama görevini bırakmasını rağmen Şerif Kane, bu tehdidi karşılamaya karar verir. Başta yeni eşiyle birlikte uzaklaşmayı düşünse de Frank'le eninde sonunda yüzleşmesi gerekeceğinin farkındadır. Frank'in çetesi ise o sırada tren istasyonunda beklemektedir.
Türün takipçileri için kaçırılmaması gereken bir başyapıt Kahraman Şerif hd film izle (High Noon). Filmin imdb puanı 8,1. Beğeneceğinizi düşünüyoruz.
Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1