yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kaplan Gözler izle Tiger Eyes 1080p Türkçe Dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kaplan Gözler izle Tiger Eyes 1080p Türkçe Dublaj

Tiger Eyes - Film Konusu:

Kaplan Gözler izle Tiger Eyes 1080p Türkçe Dublaj (2012)

Film, Judy Blume tarafından 1981 yılında yazılan gençlik romanının beyaz perde uyarlaması. Yönetmen de kitabın yazarı Judy Blume'un oğlu Lawrence Blume. Hayatta umutlara tutunmak ve zorluklara rağmen ayakta kalmak üzerine güzel mesajlar veren bir çalışmayı izliyoruz.
Davey lise çağlarında genç bir kızdır. Babasını kaybetmesinden sonra annesi ve küçük erkek kardeşiyle birlikte New Mexico'ya taşınır. Teyzesi burda yaşamaktadır ve birlikte olacakları yeni yuvaları artık burasıdır. Davey'nin babası, silahlı bir soygun sonucunda öldürülmüştür. Genç kız bu acıyla başa çıkmak ve kardeşine abla olarak destek olmak zorundadır. Annesinin psikolojik durumu da iyi değildir. Bu büyük kayıp tüm aileyi etkilemiş ve derin bir travma içine sokmuştur. Davey, alışmaya çalıştığı bu yeni yerde Martin Ortiz-Kurt isimli kızılderili kökenli bir gençle tanışır. Davey hem aşkı hem de hayata olan inancı Kurt sayesinde bulur. Genç kızın içinde büyüyen sevgi, acısını dindirmesine ve hayata devam etmesine yardımcı olacaktır. Kaplan Gözler izle filmi imdb puanı 6,4. Başrollerde Willa Holland, Amy Jo Johnson, Russell Means, Cynthia Stevenson ve Elise Eberle var. Başroldeki Davey karakterini 23 yaşındaki genç yıldız Willia Holland canlandırıyor. Willia Holland'ı Arrow dizisi takipçileri iyi hatırlayacaktır. Kendisini Arrow dizisindeki Thea Queen karakteriyle 3 senedir izliyoruz. 92 dakika süren filmin müzikleri Michelle Branch'a ait. Texas in the Mirror yazıp filmin soundtrack albümüne youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.
Zaman geçirmelik, dram-romantizm tarzında diyebileceğimiz bir film Tiger Eyes. Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1