Kar Köpekleri Türkçe Dublaj HD izle

Reklamı Geç
5.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kar Köpekleri Türkçe Dublaj HD izle

Snow Dogs - Film Konusu:

Diesel, Scooper, Nana, Yodel, Sniff, Mack, Duchess, ve Demon ... Bu film, dünyanın en iyi kızak köpeği takımı ve yeni sahiplerinin hikayesini anlatmaktadır.
Ted Jones (Cuba Gooding Jr.), Miami’de yaşayan,başarılı bir kariyeri ve havuzlu güzel bir evi olan başarılı bir dişçidir. Ancak onun bu güzel hayatı, aslında evlatlık olduğunu , gerçek annesinin ölüp, vasiyetnamesinde kendisine yer verdiğini ve bir miras bıraktığını öğrenmesi ile allak bullak olur.
Kendisine kalan mirası almak için büyük umutlarla Alaska’ya giden genç adam, kendisine para yerine yedi kızak ve bir sınır köpeğinin miras kaldığını öğrenince büyük hayal kırıklığına uğrar.
Ortaya bir de Fırtına Jack (James Coburn) adlı dağ adamının çıkması ve köpekler üzerinde hak iddia etmesiyle işler daha da karışır. Kendisini bir an önce Miami’ye postalamaya çalışan Fırtına Jack’in meydan okuması karşısında Ted işi inada bindirir ve ne pahasına olursa olsun Alaska’da kalıp köpeklerine sahip çıkmaya karar verir Bu arada Ted, en önemli kızak köpeği yarışmasının yaklaşmakta olduğunu öğrenir ve kendisine hayat veren annesinin hatırası için bu yarışı kazanmak ister.
Walt Disney Pictures’ın sunduğu “Snow Dogs”un yönetmenliğini Brian Levant üstlendi. Yapımcılığını Jordan Kerner’ın gerçekleştirdiği komedi filminin başrollerinde Cuba Gooding Jr, James Coburn, Graham Greene, Sisqo ve Brian Doyle-Murray kamera karşısına geçti.
Snow Dogs, Kar Köpekleri (2002) Türkçe HD 1080p izle, sinemapol.org iyi seyirler diler..

Kar Köpekleri Türkçe Dublaj HD izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.