yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Karabasan Türkçe Altyazı (2014) HD 1080p izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Karabasan Türkçe Altyazı (2014) HD 1080p izle

The Babadook - Film Konusu:

The Babadook 1080p izle Karabasan Türkçe Altyazı (2014)

Geçtiğimiz yaz gösterime giren Avustralya yapımı bir korku-gerilim filmi The Babadook 1080p izle. Psikolojik-dram yanı da zaman zaman ağır basıyor. Imdb puanı, 12.000 civarında oyla 7.0 olmuş. Benzerlerine kıyasla gayet iyi bir puan.
Amelia (Essie Davis) eşini kötü bir kazada kaybetmiş yalnız bir annedir. Kocasını kaybedinde oğlu Samuel (Noah Wiseman) ile başbaşa kalmıştır. Samuel henüz 7 yaşındadır ve bu acı durumun farkındadır. Amelia, oğluyla ilgilendiği bir akşam Mister Babadook isimli ürpertici bir kitap bulur. Başlarda önem vermese de oğlu bu kitaba saplantılı biçimde bağlanmaya başlar ve kitapdaki Babadook ile bağ kurar. Samuel rüyalarında anne ve babasını öldüren bir canavar görmektedir ve bunun için kendince önlemler almaya çalışır. Okuduğu kitaptan sonra emin olmuştur ki rüyalarındaki canavar Babadook'tur. Oğlunu bu bataktan kurtarmaya çalışan anne, şüpheyle yaklaştığı bir hayalle karşı karşıya gelmek zorundadır.
Filmdeki Samuel'i canlandıran Noah Wiseman'ın performansı görülmeye değer. Rolünün hakkını veriyor bu genç adam.
Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1