Kayıp Umutlar (2012) Türkçe Dublaj HD

Reklamı Geç
6.5
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Kayıp Umutlar (2012) Türkçe Dublaj HD

Promised Land - Film Konusu:

Ülkenin en büyük enerji şirketlerinden birinin satış uzmanı Steve Butler (Matt Damon), iş arkadaşı Sue (Oscar'lı aktris Frances McDormand) ile topraklarının altındaki doğalgaz potansiyeli nedeniyle kasaba sakinlerinin sahip olduğu arazileri satın almak için kırsal bir kasabaya gönderilir. Kasaba son yıllarda maddi açıdan büyük sıkıntılardan geçmiştir ve teklifi zahmetsizce kabul edecekleri düşünülmektedir.

Ama kolay gibi görünen bu projede işler sarpa sarar. Bölgede saygı duyulan bir öğretmenin yaptığı uyarılar ve insanların yıllardır yaşadıkları evleri para karşılığında satmaya karşı duydukları ikilemler durumu iyice çıkmaza iter. Daha önce yüzlerce insanı ikna etmiş Steve'in işi de zorlaşır. Zaman içerisinde şirketin politikalarının iç yüzünü de öğrenen Steve kendini sorgulamaya başlayacaktır.

Kayıp Umutlar (2012) Türkçe Dublaj HD” için 2 yorum yapılmış.

  1. Muhammet Sain 20 Mayıs 2014 saat 19:25 # Ziyaretçi

    Sayın adminler.. Sitede reklamların minimum düzeyde olacağını söylemiştiniz, ama şuan her tıklamada sekmeler doluyor. Film izlerken bile arkadan arkadan sayfalar açılıyor… Playerlarda sorun da var. Filmi donduramıyoruz. Dondurup başlattıktan sonra hata veriyor ve başa sarıyor. Buda wc molamızı ve su vb şeylerin molasını öldürüyor, haberiniz olsun 🙂 Ciddi ciddi bu sorunlara bir çözüm yolu bulun, çok can sıkmaya başladı

  2. aliiii 12 Haziran 2014 saat 10:13 # Ziyaretçi

    Sayın adminler.. Sitede reklamların minimum düzeyde olacağını söylemiştiniz, ama şuan her tıklamada sekmeler doluyor. Film izlerken bile arkadan arkadan sayfalar açılıyor… Playerlarda sorun da var. Filmi donduramıyoruz. Dondurup başlattıktan sonra hata veriyor ve başa sarıyor. Buda wc molamızı ve su vb şeylerin molasını öldürüyor, haberiniz olsun 🙂 Ciddi ciddi bu sorunlara bir çözüm yolu bulun, çok can sıkmaya başladı. bende katılıyorum..

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.