Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p (2007)

Reklamı Geç
8.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p (2007)

Le scaphandre et le papillon - Film Konusu:

Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p (2007)

Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p, Amerika-Fransa ortak yapımı, bir biyografi-dram filmi. En iyi yönetmen, en iyi senaryo ve en iyi yabancı film dallarında Altın Küre Adayı seçilmiş bir film izleyeceksiniz. Yönetmen Julian Schnabel Cannes Film Festivali'nde bu filmiyle en iyi yönetmen ödülünü kazandı. Kelebek ve Dalgıç filminin ingilizce adı The Diving Bell and the Butterfly. Gerçek hayattan alınma bir öykü. Felç olan birinin gözünden dünyayı izliyoruz.
8 Aralık 1995 tarihinde Elle dergisi editörü Jean-Do (Mathieu Amalric), yolculuk esnasında beklenmedik bir şekilde rahatsızlanır. Beyin kanaması sonucu felç geçirmiştir. Uzun süre komada kalan Jean-Do, uyandığında sadece tek bir gözünden hayatı izleyebilmektedir. İletişim kurabilmek için kullanabileceği tek seçeneği ise sol göz kapağıdır. İçine kapandığı bu bedende, rahatsızlığının etkileyemeyeceği başka yönleri de vardır. Geçmişinden arda kalanlar ve sınırsız hayalgücü. En çok kullanılan harflerle düzenlenmiş bir alfabeyi kullanarak Kelebek ve Dalgıç Giysisi kitabını yazdıran Jean-Dominique Bauby'nin hayatına onun gözünden bir dalış yapıyoruz.
İnsani yönü ağır basan, yaşadığını tekrar hatırlatan bir film Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle. 1080p film izle çözünürlüğünde seyredeceksiniz. Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.

Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p (2007)” için 3 yorum yapılmış.

 1. Orhan Kutur 27 Mart 2015 saat 02:37 # Ziyaretçi

  Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tümüyle felç olan bir adamın tek gözüyle verdiği yaşam mücadelesi. Herkesin hoşlanacağı türden bir film değil. Sadece insana dair duyguları, her koşulda hayata tutunmayı, tek gözünü kırparak, sözcükler oluşturan ve roman yazılmasını sağlamayı beceren bir adamın öyküsünü merak edenler için. Oldukça yalın, etkileyici.

 2. Çağla 19 Nisan 2015 saat 22:43 # Ziyaretçi

  her şey iyi hoş, gerçekten çok seviyorum bu siteyi FAKAT ŞU SAÇMA SAPAN REKLAMLARI KOYMAK ZORUNDA MISINIZ? HADİ ESKİDEN 2 TANEYDİ VE SEKME OLARAK AÇILIYORDU ONA TAMAM. YA ŞİMDİ? 5 TANE FALAN SANIRIM VE AYRI SAYFALARDA AÇILIYOR. ÇILDIRMAMAK ELDE DEĞİL. Bu konuya dikkatiniz çekmek istedim. bir şeyler yapılırsa memnun olurum. teşekkürler

  • VipAdmin 22 Nisan 2015 saat 01:59 #

   Çağla merhaba. Sitenin masraflarını çıkarmak için zaman zaman reklam almak zorundayız. Aylık 4 haneli masrafı mevcut sitenin ve 2 sene cebimizden karşıladık zaten.
   Reklam sayısının artması ise reklam firmasından kaynaklı bir durum. 2 taneden fazla açılmaması gerekli normalde. İlgileniyorum hemen. 2 taneden sonra açılanlara yine denk gelirsen lütfen bize iletişim sayfamızdan reklam linklerini bildir.
   Zaman ayırıp bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. İyi seyirler.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.