yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p (2007)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p (2007)

Le scaphandre et le papillon - Film Konusu:

Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p (2007)

Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle 1080p, Amerika-Fransa ortak yapımı, bir biyografi-dram filmi. En iyi yönetmen, en iyi senaryo ve en iyi yabancı film dallarında Altın Küre Adayı seçilmiş bir film izleyeceksiniz. Yönetmen Julian Schnabel Cannes Film Festivali'nde bu filmiyle en iyi yönetmen ödülünü kazandı. Kelebek ve Dalgıç filminin ingilizce adı The Diving Bell and the Butterfly. Gerçek hayattan alınma bir öykü. Felç olan birinin gözünden dünyayı izliyoruz.
8 Aralık 1995 tarihinde Elle dergisi editörü Jean-Do (Mathieu Amalric), yolculuk esnasında beklenmedik bir şekilde rahatsızlanır. Beyin kanaması sonucu felç geçirmiştir. Uzun süre komada kalan Jean-Do, uyandığında sadece tek bir gözünden hayatı izleyebilmektedir. İletişim kurabilmek için kullanabileceği tek seçeneği ise sol göz kapağıdır. İçine kapandığı bu bedende, rahatsızlığının etkileyemeyeceği başka yönleri de vardır. Geçmişinden arda kalanlar ve sınırsız hayalgücü. En çok kullanılan harflerle düzenlenmiş bir alfabeyi kullanarak Kelebek ve Dalgıç Giysisi kitabını yazdıran Jean-Dominique Bauby'nin hayatına onun gözünden bir dalış yapıyoruz.
İnsani yönü ağır basan, yaşadığını tekrar hatırlatan bir film Kelebek ve Dalgıç türkçe dublaj izle. 1080p film izle çözünürlüğünde seyredeceksiniz. Kaliteli filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1