yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kick-Ass 1080p izle Göster Gününü Türkçe Altyazılı (2010)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Kick-Ass 1080p izle Göster Gününü Türkçe Altyazılı (2010)

Kick-Ass - Film Konusu:

Kick-Ass 1080p izle Göster Gününü Türkçe Altyazılı (2010)

Çizgi roman sevdalısı Dave Lizewski (Aaron Johnson), gerçek hayatta da süper kahramanların olması gerektiğine inanan bir çocuktur. Hiçbir özel yeteneği olmamasına rağmen bir süper kahraman olmaya karar verir. İlk devriye akşamında 3-4 serseri çocuğu biraz da şansının yardımıyla indirir. Bu durumu kameraya çeken görgü tanıkları onun ismini sorarlar. Cevabı Kick-Ass olur. Kötülerin peşinde koşturmaya başlayan bu genç, Mindy Macready yani nam-ı diğer Hit-Girl ve babası Damon Macready-Big Daddy ile tanışır. Gerçek silah kullanan ve kötüleri acımadan öldüren bu ikili Kick-Ass'in hayatını kurtarır. Hit-Girl ve Big Daddy, en büyük tehlike olarak gördükleri Frank D'Amico'yu kendilerine hedef seçmiştir. Frank'in oğlu Chris D'Amico, Kick-Ass'in güvenini kazanmak için Red Mist ismiyle yeni bir kahraman olarak piyasaya çıkar ve Kick-Ass'i babasının tuzağının içine çeker. Durumu farkeden Big Daddy önceden mekana gidip D'Amico'nun adamlarını öldürür ama Chris mekana bir gizli kamera yerleştirmiştir ve babasının uğraşması gereken esas tehlikenin kim olduğunu öğrenir.
Büyük beğeni toplaması üzerine 2. devam filmi çekilen Kick-Ass 1080p izle, Brad Pitt ve Adam Bohling yapımcılığında ortaya çıkan bir komedi-aksiyon filmi. 2010 senesinde çekilen Kick-Ass 1080p izle Imdb puanı 7,8. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1