yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kimliksiz Türkçe Dublaj izle Unknown 1080p (2011)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.9
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kimliksiz Türkçe Dublaj izle Unknown 1080p (2011)

Unknown - Film Konusu:

Kimliksiz Türkçe Dublaj izle Unknown 1080p (2011)

Kimliksiz Türkçe Dublaj izle (Unknown) hareketli sahneleri ve heyecan veren konusuyla beğeneceğinizi umduğumuz filmlerden biri.
Dr. Martin Harris (Liam Neeson), bir biyoteknoloji zirvesinde sunum yapmak için eşiyle birlikte Almanya'ya gidecektir. Berlin'e inip otellerine yerleşecekleri sırada çantalarından birinin eksik olduğunu farkeden Martin, hemen bir taksiye atlayıp çantasının peşine düşecektir. Bu sırada bir trafik kazası meydana gelir ve taksi yoldan çıkıp nehre yuvarlanır. Komaya giren Martin Harris, 4 gün sonunda kendine gelir. Hastaneden çıktığında üstünde hiçbir kimlik kartı yoktur. Eşini bulmaya çalışır ve sonunda onu bir davette görür. Eşinin yanına gider ama eşi onu tanımamaktadır. Eşinin yanında Dr. Martin Harris rozetini taşıyan bir adam kocası olarak durmaktadır. Neler olduğunu anlayamayan Martin, beyninin ona bir oyun oynadığı kabul ettirilmek istense de, kim olduğunu çok iyi bilmektedir. Kendi kimliğini çalıp yerine başkasının neden geçtiğini, eşinin bu duruma nasıl dahil olduğunu öğrenmek zorundadır. Aradığı cevapları bulmak için takside beraber kaza geçirdiği kızı arayarak işe başlar.

Kimliksiz Türkçe Dublaj izle (Unknown) filminin başrollerinde Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Bruno Ganz, Sebastian Koch var. 1080p film izle kalitesini bizimle yaşayın. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1