yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Klondike izle hd bölüm 1080p Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Klondike izle hd bölüm 1080p Türkçe Altyazılı

Klondike - Film Konusu:

Klondike izle hd bölüm 1080p Türkçe Altyazılı

Klondike 3 bölümlük bir mini dizi. 20 Ocak 2014 yılında gösterime giren dizi ikili partlar halinde yayına girdi. Yani toplamda 6 bölüm de diyebiliriz. Bu mini dizinin başrolünde Game of Thrones dizisinde Robb Stark olarak tandığımız Richard Madden var. Güzel oyuncu Abbie Cornish, kötü adam rollerinin adamı Marton Csokas ve Lie to Me dizisi ile akla gelen Tim Roth da kadroda.
Klondike izle konusu 1890'larda geçiyor. Bill ve Epstein çocukluk arkadaşı olan 2 gençtir. Bu ikili çabuk para kazanabilecekleri, altın cenneti olarak bilinen Yukon Bölgesi'nde kazanç peşindedir. Doğanın zorlu şartlarıyla karşı karşıya kaldıkları bu bölgede altına ulaşmak tahmin ettikleri kadar kolay olmayacaktır. Doğanın insanlıkla karşı karşıya gelmesinin yanı sıra tehlikeli avcılar, açgözlü işadamları ve altın peşindeki diğer rakipler kahramanlarımızı zorlayacaktır. Tahmin edilemez hava şartları ve baştan çıkarıcı hayat kadınların gençlerin işlerindeki planları aksatan diğer unsurlar olacaktır. Toprak sahibi yerli kabilelerin direnmesiyle işler gitgide karışacaktır.
Tatildeki büyük dizileri beklerken zaman geçirebileceğiniz iyi bir yapım Klondike. Dizinin imbd puanı 7,6. Dizinin 3 bölümünün toplam süresi 274 dakika. Yaklaşık 4,5 saate tekabül ediyor. Sinemapol farkıyla bir günde izleyip aradan çıkartabilirsiniz. Amerika - Kanada ortak yapımı bu dizi Türkçe altyazı ile huzurlarınızda. Klondike izle tüm bölümleri 1080p çözünürlüğünde full hd olarak olarak paylaşılmaktadır.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1