yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Korku Kapanı 3 Ölüme Terkediş (2009) Türkçe 1080p HD

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...4.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Korku Kapanı 3 Ölüme Terkediş (2009) Türkçe 1080p HD

Wrong Turn 3: Left for Dead - Film Konusu:

Korku Kapanı 3 Ölüme Terkediş (2009) Wrong Turn 3: Left for Dead Türkçe Dublaj
Fonda ile bir grup enerjik arkadaşı kamp kurmak ve biraz eğlenmek amacıyla ormana giderler. Ancak tahmin edersiniz ki ormanda onları bir sürpriz beklemektedir. Bir süre sonra ormanda yalnız olmadıklarını anlayan gençler, Three Fingers lakaplı (aslında lakap değil gerçekten üç parmağı var) mutantlar arası akraba evliliğinden muzdarip yaratık tarafından, tüm enerjilerini açığa çıkardıkları anlarda katledilmeye başlanırlar.

Arkadaşları teker teker öldürülen ve akşam yemeği için Three Fingers’ın menüsüne dahil olmaya başlayan Fonda ne yapacağını bilememektedir.Aynı sıralarda ve aynı mekana yakın bir yerde bir grup azılı suçluyu taşıyan otobüs kaza yapıp suçlular ormana dağılınca işler Three Fingers için iyice şenlenmeye başlar. Otobüste bulunan bir çanta dolusu abd dolarını alıp kayıplara karışmak isteyen mahkumlar, başlarına geleceklerden habersiz olay mahallinden uzaklaşmaya çalışırlar. Bir süre sonra Fonda ve bir kaç arkadaşıyla karşılaşan mahkumlar hep beraber Three Fingers’ın gazabından kurtulmaya çalışacaklardır.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1