yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Korku Kapanı 4 (Wrong Turn 4) Türkçe Dublaj izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...4.3
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Korku Kapanı 4 (Wrong Turn 4) Türkçe Dublaj izle

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings - Film Konusu:

Korku Kapanı 4 - Wrong Turn 4 filmi konusu:
Sıkı dostlardan ulşan bir grup genç, kış tatillerini snowmobiling yaparak eğlenceli şekilde geçirmektedir. Ancak kışın zorlu şartlarında, fırtınanın etkisiyle yanlış bir dönüş yaparlar ve fırtınada kaybolurlar. Kendilerine sığınabilecekleri bir mekan ararken terkedilmiş bir sanatoryuma rastlarlar. Fırtınadan kaçabildikleri için kendilerini şanslı hissederler. Fakat sanatoryum kötü bir geçmişe sahiptir. Eski hastaların bazıları hala orada yaşamaktadır ve beklenmedik misafirlere hiç de iyi davranmazlar. Gençlerimiz, hayatta kalabilmek için ev sahipleriyle savaşmak zorundadır. Kurtulmaları imkansız gözüken bu yerde, hayatta kalmak için, akıllı planlar yapmaları gerekir.
Korku Kapanı serisinin bu 4. filmi ortalamanın üstüne çıkamıyor maalesef ama seriyi eksiksiz izlemek için atlanmaması gerekir. +18 yaş uyarısını yapmakta da fayda var. Filmde fazlaca şiddet ve kan sahneleri bulunmakta.
İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1