yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Korku Yolu Türkçe Dublaj izle In Fear 1080p (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...5.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Korku Yolu Türkçe Dublaj izle In Fear 1080p (2013)

In Fear - Film Konusu:

Korku Yolu Türkçe Dublaj izle In Fear 1080p (2013)

Tom (Iain De Caestecker) ve Lucy (Alice Englert) evlilik yıldönümleri kutlayan genç bir çifttir. Tom, 2 hafta olarak planladığı bu tatil için küçük bir otelde yer ayırtmıştır. Çift, otele doğru yola çıktıklarında yollarını kaybederler. Çünkü yolu gösteren tabelalarda bir gariplik vardır. Ellerindeki harita sağı gösterirken tabelalar solu gösterir. Sonunda tercihlerini yapıp sarpa yoldan gitmeye karar verirler ama bu yol içinden çıkılmaz bir labirent gibidir. Dolandıkça aynı yere çıkarlar. Arabalarını sabit bir yere bıraktıklarında da yalnız olmadıklarını anlarlar. Sonunda en güvenli olduğunu düşündükleri arabanın içinde kalmaya karar verirler ama esas tehlike düşündüklerinden daha yakındır.
Orta düzeyde bir gerilim-korku filmi Korku Yolu Türkçe Dublaj izle. 2013 senesinde çekilen filmi Jeremy Lovering hem yazmış hem yönetmiş. İngiliz yapımı bu filmde korkudan çok gerilim yönü ağır basıyor. Bu yüzden sadece bir korku filmi gözüyle izlerseniz beklentilerinize karşılık bulamayabilirsiniz. Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1