Koruyucu – Safe (2012) HD 1080p izle

Reklamı Geç
6.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Koruyucu – Safe (2012) HD 1080p izle

Safe - Film Konusu:

Mei isimli 10 yaşındaki Çinli küçük bir kız çocuğu çok değerli bir matematik zekasına sahiptir.
Tek bir satır kağıt kalem kullanmaksızın Çin'in en büyük suç mafyalarından birinin rüşvet ve haraç verilerini zihninde tutmaktadır. Örgüt kızı Amerika'ya yollar ve bu sayede geride yazılı hiçbir kanıt kalmaz.
Luke Wright ise Amerika'nın New Jersey kentinde yaşayan ve hayatını uzak doğu dövüş müsabakalarında geçiren ikinci sınıf bir dövüşçüdür. Bir gün Rus mafyasının bir şikesini bozar ve bütün hayatı allak bullak olur. Ruslar ailesini öldürür, onu evsiz ve beş parasız bırakır, dahası yaklaştığı herkesi öldürmekle tehdit ederler. Luke metroya atlayıp intihar etmeyi planlarken peşinde Rus mafyasının, New York Polis Departmanı'nın ve tabii ki Çinlilerin olduğu Mei ile yolları kesişir...
The Punisher, Pers Prensi gibi filmlerin senaristliğini yapan ve korku filmlerinin yapımcılığını üstlenen Boaz Yakin, bu filmin de senaristliğini ve yönetmenliğini üstleniyor. Filmin kadrosunda komedi aksiyon türünün gediklisi aktör Jason Statham'ın yanı sıra Chris Sarandon, Robert John Burke, Reggie Lee, Danny Hoch ve James Hong da yer alıyor.

Koruyucu – Safe (2012) HD 1080p izle” için 4 yorum yapılmış.

 1. ilteris yabgu 17 Haziran 2015 saat 14:32 # Kayıtlı Üye

  Her zamanki gibi Jason reyis farkı film güzel yalnız dublaj bozuyor. Necati şaşmaz seslendirmiş Statham’ı. Çinlerin ve Rusların söylediklerini ingilizce altyazı ile izliyorsunuz. İngilizceniz iyi değilse doğal olarak anlamazsınız o sahneleri. Filmlere alternatif olarak TR altyazı eklense tadından yenmez. Bu sitenin tek eksik yanı filmlerde alternatif Tr altyazı olmaması

 2. Özgür Taş 15 Aralık 2015 saat 20:20 # Ziyaretçi

  Ben de katılıyorum. Site çok iyi, görüntü, yüklenme vs. ancak dublajdan nefret eden biri olarak, oldukça yetersiz bir altyazı seçeneği var. Yeni filmlere koyuluyor ancak özellikle eski filmlerin hiçbirinde altyazı seçeneği yok. Görevimiz tehlike, jasonın bütün filmleri, imdb nin en iyileri gibi çoğu film dublajlı ne yazık ki.
  Admin sesimizi duy ve lütfen şu eski filmlere alt yazı ekle.
  Selamlar.

 3. Alteko 18 Aralık 2015 saat 14:12 # Ziyaretçi

  admin bu yeni sistem videoları yüksek kalitede izlettirmiyor.Diğer sitelerde 720 kesintisiz bi şekilde izleyebiliyorken burda izlenmiyor her 10 saniyede bi takılıyor.!!!!

 4. questioner.tr 21 Mart 2016 saat 17:20 # Ziyaretçi

  ingilizce altyazılara Türkçe altyazı ekler misiniz

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.