Kötü Kelimeler 1080p izle Bad Words (2013)

Reklamı Geç
6.7
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kötü Kelimeler 1080p izle Bad Words (2013)

Bad Words - Film Konusu:

Kötü Kelimeler 1080p izle Bad Words (2013)

Jason Bateman'ın hem yönetip hem oynadığı Amerikan yapımı bir komedi filmi Kötü Kelimeler. Jason Bateman'ın ilk yönetmenlik denemesi. Kendisine küçük yıldız Rohan Chand eşlik ediyor. Philip Baker Hall, Allison Janney ve Kathryn Hahn filmdeki diğer tanıdık oyuncular. Imdb sitesinde 6,7 puana sahip Bad Words.
Filmin konusuna gelirsek, Guy Trilby (Jason Bateman), küçükken kaybettiği bir heceleme yarışmasını yıllarca içine dert etmiştir. Yasal bir boşluk bulup Amerika Çocuklar Arası Heceleme Yarışma'sına katılır. İlk turu geçip büyük yarışma için yola koyulur. Uçuş esnasında ön koltuğunda oturan Chaitanya Chopra (Rohan Chand) ile tanışır. Chaitanya da Guy gibi bir finalisttir. Yarışma boyunca birlikte eğlenen ikili, Guy'ın zamanında yaşayamadığı, yarım kalan çocuk tarafı ortaya çıkaracaktır.
Komediden daha çok keyiflik diyebileceğimiz bir film. Günü gülümseyerek geçirmek isterseniz, sizi yormadan eğlendiren bu filmi tercih edebilirsiniz. 89 dakika süren Kötü Kelimeler 1080p izle kalitesinde sizlerle. Türkçe dublajlı full hd olarak tek part halinde seyredeceksiniz. Türkçe dublajlı 1080p film izle siteniz Sinemapol iyi seyirler diler. Kötü Kelimeler 1080p izle keyfinizi bizimle yaşayın. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Kötü Kelimeler 1080p izle Bad Words (2013)” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.