yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Kötü Milo 1080p izle Türkçe dublaj Bad Milo!

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


5.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Kötü Milo 1080p izle Türkçe dublaj Bad Milo!

Bad Milo! - Film Konusu:

Kötü Milo 1080p izle Türkçe dublaj Bad Milo!

Kötü Milo 1080p izle, korku komedi türünde ilginç bir yapım. Imdb puanı 5,8. Oyuncular Peter Stormare, Gillian Jacobs, Mary Kay Place, Stephen Root, Patrick Warburton filmi başrolündeki isimler. Yönetmen Jacob Vaughan'ın ilk dişe dokunur filmi.
Duncan (Ken Marino), kimsenin istemeyeceği, kötü bir hayatın içindedir. Bencil ve üçkağıtçı patronu (Patrick Warburton), durmadan konuşabilme özelliği bulunan annesi (Mary Kay Place), beleşçi babası (Stephen Root), sevimli olmasına rağmen bir o kadar dominant karısı (Gillian Jacobs). Bunda yük Duncan'ın sindirim sisteminde inanılmaz bir sonuç doğuracaktır. Karın ağrılarının çekilmez olması üzerine Duncan bir doktora başvurur. Duncan'ın içinde, sevmediği insanlara zarar vermeye hazır bir yaratık çıkar. Bu küçük yaratığın adını Milo koyar ve kızmasına rağmen sevdiği insanları korumak için başbelası Milo ile arakadaş olmaya çalışır.
Kötü Milo 1080p izle Türkçe dublajlı olarak hazırlanmıştır. İyi seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1