bahis siteleri

Kutup Maceras – Eight Belowı (2006)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.2
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Kutup Maceras – Eight Belowı (2006)

Eight Below - Film Konusu:

Kaşifler ve bilim adamlarından oluşan bir ekibin araştırma görevine çıktığı Antarktika’da çok şiddetli kış koşulları hüküm sürmektedir. Kurtarma rehberi Jerry Shepard’ın (Paul Walker) yönettiği araştırma ekibinde kartograf/haritacı Cooper (Jason Biggs) ve tecrübeli jeolog Davis (Bruce Greenwood) vardır. Ölümcül bir kazadan sekiz kızak köpeğinin sayesinde yeni kurtulmuşlardır. Oradan bir an önce uzaklaşmak zorunda kaldıkları için sevgili köpeklerini donmuş arazide terk etmek zorunda kalırlar. Giderken geri döneceklerine dair söz vermişlerdir.

Antarktika’da yüzyılın en büyük fırtınası yaklaşırken her türlü ulaşım imkanı kesilmiştir. Buzlar arasında mahsur kalan köpekler, yüzyılın en acımasız kışına karşı yaşam mücadelesi vermektedir. Bu arada sevgili köpeklerini geride bırakan Jerry Shepard da, maceraperest ruhlu güzel pilot Katie’nin (Moon Bloodgood) yardımıyla olanaksız gibi görünen bir kurtarma operasyonuna girişmek üzeredir.

Aralarında sarsılmaz dostluk bağları bulunan insanlarla köpekler, Antarktika’nın görkemli ama bir o kadar da acımasız doğasında birbirlerine yeniden kavuşabilmek adına cesaret, dayanıklılık ve inanç gerektiren çok büyük bir yolculuğa çıkacaklardır.

Kutup Maceras – Eight Belowı (2006)” için 3 yorum yapılmış.

  1. Erol Orhan 4 Temmuz 2014 saat 21:29 # Kayıtlı Üye

    Adamsin admin tesekurler

  2. samsunlu 4 Temmuz 2014 saat 22:38 # Ziyaretçi

    izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim.inanılmaz bir dostluk hikayesini anlatıyor.

  3. Melih 5 Temmuz 2014 saat 01:07 # Ziyaretçi

    Film için öncelikle Çok Teşekkürler. Siteyi bi kaç gündür kullanıcı girişi yapamıyorum, buton çalışmıyor. Son olarak bu filmin oyuncular bölümünde “720pindir” diye site ismi var eğer dost siteniz değil ise, bilginiz olsun gözden kaçmış bir durum. (Sitenin ismini yazdım sizin için sorun olursa yorumdan 3. kısmı silin lütfen.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.