L.A. Confidential 1080p izle Los Angeles Sırları Altyazılı

Reklamı Geç
8.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
L.A. Confidential 1080p izle Los Angeles Sırları Altyazılı

L.A. Confidential - Film Konusu:

L.A. Confidential 1080p izle Los Angeles Sırları Altyazılı

L.A. Confidential 1080p izle (Los Angeles Sırları) filmini Türkçe Altyazılı olarak seyredeceksiniz. Dopdolu bir kadro ile karşı karşıyayız. Kim Basinger, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kevin Spacey ve Danny DeVito. Suç ve polisiye filmi sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir şaheser. Film senaryosuyla ve Kim Basinger'ın oyunculuğuyla döneminde Oscar kazandı. Aday olduğu diğer 5 dalda ise ödülleri Titanik'e kaptırdı. L.A. Confidential 1080p izle, James Ellroy'un aynı isimli 1990 yılında çıkan kitabında esinlenerek çekildi. Film dörtleme olan kitap serisinin 3.sü üzerine kurulu. Filmin ve kitabın ismi 1950'li yılların skandal dergisi Confidential'dan geliyor.
Filmde, Los Angeles polis departmanının 1953 senesindeki ofisine gidiyoruz. Polis yolsuzluklarının ve Hollywood ünlülerinin kesiştiği bir dönem. Los Angeles'ın tüm kirli işlerinin başındaki isim Mickey Cohen yakalanmıştır. Mickey Cohen'in hapse girmesinden hemen sonra, rakip çeteler arasındaki ortadaki pastayı bölüşmek adına başlatılan rekabet kızışır. Cohen'in içerde olduğunu fırsat bilenler, Cohen'in adamlarına bir baskın yapar. Tüm adamları öldürülür ama ölenler arasında farklı bir isim daha vardır. Bir polis. Konuyu araştırmak üzere üç dedektif görevlendirilir. Ed Exley (Guy Pearce), Bud White (Russell Crowe) ve Jack Vincennes (Kevin Spacey). Çalışma yöntemleri ve karakterleri birbirlerinden farklı 3 ilginç polis. Exley gençliğine rağmen disiplinli ve kurallara göre çalışan biridir. Bud White sonuç odaklı ve hedefine gözükara yaklaşan bir polis memurudur. Jack Vincennes ise departmanın popüler adamıdır. Tv dizilerine danışmanlık yapmakta, kamera önünde olmayı sevmektedir. İşlerine bağlı bu 3 polis dosyaya giriştiklerinde, tahminlerinden çok daha önce sonuç alırlar ve tabiri caizse durumdan kıllanırlar. Araştırmalarına devam etmeleri polislerimizi Lynn Bracken'in (Kim Basinger) yanına getirecektir.
Imdb Top 250 listesinde de bulunan L.A. Confidential 1080p izle (Los Angeles Sırları) Türkçe Altyazılı Full HD olarak sizler için sitemizdeki yerini aldı. Film gösterime girmeden önce Guy Pearce ve Russell Crowe'un Amerika'da fazla tanınmasından çekinilerek hazırlandı ama seyirci desteği ile bu önemli oyuncuları bugünlere kadar taşındı. Kaliteli filmlerin vazgeçilmez adresi sinemapol.org keyifli seyirler diler, yorumlarını bekler.

L.A. Confidential 1080p izle Los Angeles Sırları Altyazılı” için 6 yorum yapılmış.

 1. Cihan Karabiber 25 Mayıs 2015 saat 20:33 # Kayıtlı Üye

  Filmin sesinde sorunmu var kısık geliyor yoksa benden mi kaynaklı acaba

  • VipAdmin 26 Mayıs 2015 saat 06:37 #

   Cihan sesi kontrol ettim ama kısık gelmedi bana. Ses ayarlarını maksimum değere alıp yüklüyoruz filmleri zaten. Başka filmlerle bir karşılaştır istersen.

 2. Cihan Karabiber 26 Mayıs 2015 saat 10:18 # Kayıtlı Üye

  Öbür filmlerde normal bunda az gibi geldi heralde yeni filmlerin aşırı aksiyonlu sahnelerinden sonra psikolojikmen böyle bir film kısık sesli geldi bana 😛 😀 Teşekkürler 90’larda çıkan film kötümü olur izlenmesi gereken bir film..

  • VipAdmin 27 Mayıs 2015 saat 06:32 #

   Olabilir. Sesi yükseltebilirmiyiz daha fazla bir bakıyım tekrar 🙂
   İyi seyirler dilerim Cihan.

 3. kudret 6 Temmuz 2015 saat 01:35 # Ziyaretçi

  süper…

 4. DzSimsek 3 Eylül 2016 saat 03:20 # Ziyaretçi

  Ses de sorun yok, güzel Film

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.