yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Laggies 1080p izle Söyle, Ne Zaman? Türkçe dublaj (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Laggies 1080p izle Söyle, Ne Zaman? Türkçe dublaj (2014)

Laggies - Film Konusu:

Laggies 1080p izle Söyle, Ne Zaman? Türkçe dublaj (2014)

Evlilik teklifi almış ama hayatıyla ne yapacağını bilemeyen Megan'ın (Keira Knightley) yaşamını izliyoruz. Kendisi için zamansız ve sürpriz olan bu teklif karşısında afallayan Megan, ne yapacağını bilemez ve herşeyden uzaklaşarak, 1 haftalık bir kaçamağın içinde bulur kendini. Kendisini hazır hissedene kadar yapmasını gerektiğinin bu olduğuna inanır. Sevgilisine işleriyle meşgul olacağını söyleyen Megan, Annika (Chloë Grace Moretz) ile birlikte kalacaktır. Annika 16 yaşında ergen bir kızdır. Yaşı yetişmediği için marketten Megan'a bira aldırmıştır ve arkadaşlıkları böyle başlamıştır. Annika, annesini kaybetmiş, babasıyla birlikte yaşayan bir kızdır. Babasının hayatında da kimse yoktur. Aynı evde yaşanan bu süreçte Annika'nın babası Craig (Sam Rockwell) ile Megan arasında yakınlaşmalar olacaktır.
Megan rolünde Keira Knightley'i izleyeceğimiz filmde, ünlü aktrise Chloë Grace Moretz ve Sam Rockwell gibi isimler eşlik ediyor. Keira Knightley, Chloë Grace Moretz, Sam Rockwell gibi son yılların önemli isimleri birarada olsa da keyiflik bir film diyebiliriz Laggies 1080p izle için. Büyük beğlentilerle değil de iyi zaman geçirmek için izlemenizi tavsiye ederiz. Yönetmen Lynn Shelton, senaryo Andrea Seigel. Zaman zaman romantik bazen ise komedi unsurlarıyla bezenmiş, eğlencelik bir film izliyoruz.
1080p film izle denince akla gelen siteniz Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1