The Leftovers 1.Sezon izle hd bölüm 1080p

Reklamı Geç
7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The Leftovers 1.Sezon izle hd bölüm 1080p

The Leftovers - Film Konusu:

The Leftovers 1.Sezon izle hd bölüm 1080p

Lost'un yapımcısı Damon Lindelof'dan 2014 yapımı yeni bir dizi. 29 Haziran 2014 tarihinde ilk bölümü yayınlanan dizi 1. sezonunu 10. bölüm ile 7 Eylül'de bitirdi. Türü için fantastik-drama diyebileceğimiz dizinin başrollerinde 2005 senesinde Doctor Who 1. sezon izle bölümlerinde doktor rolündeki Christopher Eccleston, şarap gibi güzelleşen Liv Tyler, Justin Theroux, Amy Brenneman ve Teen Wolf dizisinde 19 bölüm izlediğimiz Max Carver var. The Leftovers bir kitap uyarlaması. Meraklısı için not düşelim romanın yazarı Tom Perotta.
Dizinin konusu ise biraz karışık. Müslümanlardaki Mesih inancının bir benzeri de Hristiyanlarda var. Diznin konusu bu kurtarıcıdan sonraki durumu anlatıyor. Dünyadaki yaşayan birçok insan kaybolmuştur. Çeşitli tarikatlar ortaya çıkmış ve bu tarikatlar kendilerine bağlı insan sayısını gitgide arttırmaktadır. Kevin Garvey (Justin Theroux) kendi bölgesinde yetkili bir polis şefidir. Karısı, 2 çocuğuyla Kevin'i yanlız bırakıp gizli bir tarikata katılmıştır. KEvin bu durumu kabul edememekte ve hala eşinin geri döneceği umudunu taşımaktadır. İşlerin çığrından çıktığı bu dönemde, Kevin'in ailesi ve aileyle bağı olan insanlar üzerinden yaşananlara tanık oluyoruz.
The Leftovers 1.Sezon izle imdb puanı 7,6. The Leftovers 2. sezonu 2015 senesinde başlıyacak ama tam tarih henüz açıklanmadı. Yaklaşık 60 dakikalık bölümler halinde yayınlanan dizinin ilk bölümü daha çok karakterler üzerine kurulmuş. Lost dizisi takipçilerinin alıştığı türden çekim teknikleri ve kurgulamalar da dizide mevcut. Bir göz atmanızda yarar var diyoruz.
The Leftovers 1.Sezon izle kalitesini Türkçe Altyazılı olarak yaşayacaksınız. Görüntü kalitesi Sinemapol farkıyla gene 1080p full hd dizi kalitesindedir. İyi seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.

The Leftovers 1.Sezon izle hd bölüm 1080p” için 2 yorum yapılmış.

  1. Cihan Canpolat 5 Ocak 2015 saat 00:06 # Kayıtlı Üye

    Enteresan. Sürükleyici. Bir günde izletiyor tüm sezonu…

  2. Cihan Canpolat 24 Ocak 2015 saat 17:31 # Kayıtlı Üye

    Şu 2.sezonlar 3.sezomlar dizilerimiz bir başlasa artık…

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.