yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Let Me In 1080p izle Kanıma Gir Türkçe Altyazı (2010)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Let Me In 1080p izle Kanıma Gir Türkçe Altyazı (2010)

Let Me In - Film Konusu:

Let Me In 1080p izle Kanıma Gir Türkçe Altyazı (2010)

Let Me In 1080p izle, İsveç yapımı Låt den rätte komma in (Gir Kanıma) filminin 2010 yapımı Amerikan uyarlaması. Owen (Kodi Smit-McPhee) çevresiyle uyum sağlayamayan, sessiz-sakin bir çocuktur. Mahalleye yeni taşınan Abby (Chloë Grace Moretz) ile Owen iyi arkadaş olurlar. Owen, esrarengiz davranışları olan soluk yüzlü Abby'deki farklılığı hemen farkedecektir. Abby bir vampirdir ve kana ihtiyacı vardır. Birbirini korumaya çalışan bu iki çocuk, taşıdıkları büyük sırla hayatta kalmaya çalışırlar.
Ağır temposuna rağmen gizemi koruyan, kaliteli filmlerden Let Me In 1080p izle. Finali gayet başarılı. Son zamanların gözde oyuncusu, genç yıldız Chloë Grace Moretz alıştığımız vampirlere hiç benzemiyor. Dram ağırlıklı sahneler iyi kurgulanmış. Kitabıyla filmler arasında farklılıklar olsa da izlemeye değer.
Let Me In 1080p izle imdb puanı 7,2. Soundtrackleri ve doğal yapısıyla klasik vampir filmlerine başka bir boyut katan Kanıma Gir, Türkçe Altyazı olarak full hd film kalitesinde hazırlanmıştır. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1