Lie to me 3. Sezon 1080p dizi izle Altyazılı

Reklamı Geç
8,0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Lie to me 3. Sezon 1080p dizi izle Altyazılı

Lie To Me - Film Konusu:

Lie to me 3. Sezon 1080p dizi izle Türkçe Altyazılı full hd.
Lie to me dizisinin konusu:
Zihin okumak, karşınızdakinin doğru mu yalan mı söylediğini anlayabilmek insanların her zaman hayal ettiği bir yetenek olmuştur. Dr. Cal Lightman (Tim Roth) yaşadığı acı bir tecrübeden sonra bu konuda uzmanlaşmış usta bir psikiyatrdır. Lightman, danışmanlık ofisindeki yardımcıları ile birlikte özel dosyaların çözülmesinde FBI'a ve önemli kişilere yardım eder. 3. sezonluk bu dizi 43 dakikalık bölümler halinde, Amerikan Fox televizyonunda, 2009-2011 yılları arasında yayınlandı. Her bölüm farklı bir hikaye anlatan yapısı ve bölümler geçtikçe konu yetersizliği sebebiyle 2. sezonda sıkışan dizi, 3. sezonda 13 bölüm yaparak finalini yaptı.
Duygular karşısında insanların gösterdiği tepkileri inceleyen ve bu alanda uzmanlaşmış Paul Ekman isimli bir psikiyatrın hayatından esinlenerek oluşturulan dizi, daha ilk bölümüyle izleyiciyi çeken bir yapıya sahip. Paul Ekman, belirli duyguların yaşanması anında, her insanın bilindışı bir şekilde belirli yüz ifadelerine büründüğünü tespit etmiş ve bu konuda çok ciddi çalışmalar yapmış bir bilimadamı. Dr. Ekman aynı zamanda 20. yüzyılın en önemli 100 bilimadamı listesinde yer alan bir araştırmacı. İlgilisi için bu konuda yazılmış, diziye kaynak olan, bir kitap da mevcut.
Konuştuğunuz insanların ne kadar doğru söylediklerini anlamak için ufak tüyolar almak isterseniz Lie To Me dizine göz atmanızda yarar var. Dizinin imdb puanı 8,0. 1080p dizi izle kalitesini bizimle yaşayın.
sinemapol.org iyi seyirler diler.

Lie to me 3. Sezon 1080p dizi izle Altyazılı” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.