Lie To Me izle 1. Sezon 1080p Türkçe Altyazılı dizi

Reklamı Geç
8,0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Lie To Me izle 1. Sezon 1080p Türkçe Altyazılı dizi

Lie To Me - Film Konusu:

Lie To Me izle 1. Sezon 1080p bölüm Türkçe Altyazılı dizi seyret.
Lie to me dizisinin konusu:
Zihin okumak, karşınızdakinin doğru mu yalan mı söylediğini anlayabilmek insanların her zaman hayal ettiği bir yetenek olmuştur. Dr. Cal Lightman (Tim Roth) yaşadığı acı bir tecrübeden sonra bu konuda uzmanlaşmış usta bir psikiyatrdır. Lightman, danışmanlık ofisindeki yardımcıları ile birlikte özel dosyaların çözülmesinde FBI'a ve önemli kişilere yardım eder. 3. sezonluk bu dizi 43 dakikalık bölümler halinde, Amerikan Fox televizyonunda, 2009-2011 yılları arasında yayınlandı. Her bölüm farklı bir hikaye anlatan yapısı ve bölümler geçtikçe konu yetersizliği sebebiyle 2. sezonda sıkışan dizi, 3. sezonda 13 bölüm yaparak finalini yaptı.
Duygular karşısında insanların gösterdiği tepkileri inceleyen ve bu alanda uzmanlaşmış Paul Ekman isimli bir psikiyatrın hayatından esinlenerek oluşturulan dizi, daha ilk bölümüyle izleyiciyi çeken bir yapıya sahip. Paul Ekman, belirli duyguların yaşanması anında, her insanın bilindışı bir şekilde belirli yüz ifadelerine büründüğünü tespit etmiş ve bu konuda çok ciddi çalışmalar yapmış bir bilimadamı. Dr. Ekman aynı zamanda 20. yüzyılın en önemli 100 bilimadamı listesinde yer alan bir araştırmacı. İlgilisi için bu konuda yazılmış, diziye kaynak olan, bir kitap da mevcut.
Konuştuğunuz insanların ne kadar doğru söylediklerini anlamak için ufak tüyolar almak isterseniz Lie To Me dizine göz atmanızda yarar var. Dizinin imdb puanı 8,0. 1080p dizi izle kalitesini bizimle yaşayın.
sinemapol.org iyi seyirler diler.

Lie To Me izle 1. Sezon 1080p Türkçe Altyazılı dizi” için 4 yorum yapılmış.

 1. Çağrı KARAMAN 27 Haziran 2014 saat 13:45 # Kayıtlı Üye

  ilk bölüm açılmıyor. iyi çalışmalar…

  • VipAdmin 28 Haziran 2014 saat 05:33 #

   Çağrı sorun göremedim bölümde. Karşılaştığın sorun nedir detaylı yazarsan yardımcı olalım.

 2. Çağrı KARAMAN 29 Haziran 2014 saat 10:37 # Kayıtlı Üye

  Diğer bölümler açılıyordu ama ilk bölüm açılmıyordu. şimdi baktım açıldı. demek ki sorun bende kusura bakmayın zamanınızı aldım. iyi çalışmalar…

 3. Muharrem Öter 31 Temmuz 2014 saat 23:21 # Kayıtlı Üye

  Çok güzel bir dizi her ne kadar 2. sezon saçmalamaya doğru gitseler de geri toparladılar, izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.