yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Locke 1080p film izle Türkçe dublaj (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Locke 1080p film izle Türkçe dublaj (2013)

Locke - Film Konusu:

Locke 1080p film izle Türkçe dublaj (2013)

Locke 1080p film izle filminin konusu kısaca şu şekilde;
Ivan Locke (Tom Hardy), eşi ve 2 çocuğuyla mutlu yaşayan bir adamdır. Bir inşaat şirketinde üst düzey göreve sahiptir ve işleri yolundadır. Herşey yolunda giderken Ivan kötü bir haber alır. Haberi aldığı sırada arabasıyla yoldadır. Psikolojisini altüst eden bu haberle birlikte Ivan, sahip olduğu herşeyi sorgulamaya başlar. Bu sırada iş yerindeki büyük bir problemin yükü de sırtına biner. Sakin olmaya çalıştıkca işler sarpa sarar. Geçmişi ve geleceği bu yolculuk sırasında alacağı kararlara bağlıdır. Zaman Ivan'ın aleyhine işler.

Tom Hardy filmin başrolünde. Locke filmi Ivan Locke karakterinin arabasında yaşadığı gerilimleri konu alıyor ve tüm kurgu bu arabada gerçekleşiyor. Steven Knight, filmin hem yapımcısı hem senaristi.
2013 yapımı Locke 1080p film izle kalitesini Türkçe dublajlı olarak yaşacaksınız. Full hd filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1