Mad Men 4. Sezon 1080p izle bölüm altyazılı

Reklamı Geç
8.7
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Mad Men 4. Sezon 1080p izle bölüm altyazılı

Mad Men Season 4 - Film Konusu:

Mad Men 4. Sezon 1080p izle Türkçe Altyazılı. Dizinin konusu:
Mad Men dizisi hakkında verilmesi gereken ilk bilgi, dizinin senaryosunda ve yapımcılığında The Sopranos (Soprano Ailesi) dizisinde de iş başında olan Matthew Weiner'ın olduğudur. 8 senelik The Sopranos maratonundan sonra şimdi de 1960'lı yılların Amerikası'nda buluyoruz kendimizi. Kapitalist düzenin çoştuğu, tüketimin giderek arttığı bu yıllarda reklam ve pazarlama alanı kıyasıya bir mücadele içindedir. New York'un en iddialı büyüyen reklam şirketi Sterling Cooper, bu pastadan payını alabilmek için tüm ekibiyle çalışmaktadır. Şİrketin karizmatik ve yakışıklı yöneticisi Donald Draper (Jon Hamm) ve çevresindeki insanlar, satış yöntemlerinin ve reklamın gücünü tüketicilere en etkili şekilde göstermektedir. Güzel kadınlar, büyük paralar ve dönen ilginç akıl oyunları. Don'un özel hayatına ve çalkantılı yakın ilişkilerine de bölüm bölüm tanık oluyoruz. Başta Amerika olmak üzere tüm dünyanın bu dönemde nasıl değiştirdiğini gözler önüne seren bir dizi Mad Men.
Dizinin imdb puanı 8,7. Elisabeth Moss (Peggy Olson), Vincent Kartheiser (Pete Campbell), January Jones (Betty Francis), Christina Hendricks (Joan Harris) ve John Slattery (Roger Sterling) dizideki önemli oyunculardan birkaçı.
15 Emmy ve 4 Altın Küre Ödülü alan dizi, 18 ülkenin televizyon kanallarında gösterildi. Türkiye'de Cnbc-e ve e-2 kanallarında izlediğimiz Mad Men, karakter odaklı konusuyla doyurucu bir içeriğe sahip. İlk sezon 19 Temmuz 2007 tarihinde gösterime girmişti. Bu zamana kadar 6 sezonu yayınlanmış olan Mad Men, 7 sezonu ile final yapacak. 7. sezonun 2. part halinde halinde yayınlanacağı önceden açıklanmıştı. İlk part 7. sezon 7. bölümü ile 25 Mayıs 2014 tarihinde son bulmuştu. Ocak 2015 tarihi de 2. partın başlangıç tarihi olarak belirlenmiş. Her sezonu 13 bölümden oluşan dizi, 45 dakikalık bölümlerden oluşmakta.
Mad Men 4. Sezon 1080p izle kalitesini sinemapol.org farkıyla yaşayacaksınız. Mad Men 4. Sezon 1080p izle bölümleri Türkçe altyazılı ve full hd çözünürlük ile hazırlanmıştır. İyi seyirler dileriz.

Mad Men 4. Sezon 1080p izle bölüm altyazılı” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.