yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Makinist – The Machinist (2004)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.8
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Makinist – The Machinist (2004)

The Machinist - Film Konusu:

Makinist - The Machinist (2004) filminin konusu:
Uzun süredir uykusuzluk problemi yaşayan Trevor Reznik (Christian Bale), hayatını bir fabrikada işçi olarak çalışarak kazanmaktadır. Uzun zamandır istirahat etmediği için vücudu bitik haldedir. Konsantrasyon isteyen bir işte çalıştığı için dikkatli olması çok önemlidir. Aksi halde bedelleri ağır olacaktır. Trevor bunun aksine dikkatsiz ve zor konsanstr olan yapıda biridir. Trevor hobi olarak kendine küçük notlar hazırlar. Ayrıca kilosunu düzenli ölçüp not alır. Kilosu gitgite azalan Trevor'un durumu pek iç açıcı değildir. Etrafında az sayıda insan olan bu adam, hayat kadını Stevie (Jennifer Jason Leigh) ve özel bir bağı olan Maria (Aitana Sánchez-Gijón) ile görüşmektedir. Hem iş hem aşk hayatında zor zamanlar geçiren Trevor, kilo kaybeden güçsüz adam kimliğiyle uzak durulan ve güven vermeyen biridir.
Film için yaklaşık 30 kilo veren Christian Bale, farklı filmlerdeki farklı yüzleriyle bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Türkçe dublajlı izleyeceğiniz bu harika filmin imdb puanı 7,8. TEk part filmlerin adresi sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1