yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti izle Türkçe dublaj 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.9
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti izle Türkçe dublaj 1080p

Dawn of the Planet of the Apes - Film Konusu:

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti izle Türkçe dublaj 1080p

2011 yılında çekilen Maymunlar Cehennemi: Baslangıç'ın devam filmini izliyoruz. Maymunlar Cehennemi 3 olarak da geçen filmde gene bir görsel şölen var. Aslında bu filme kadar çekilen 7 film daha bulunmakta ama 2001 senesinde gösterilen Mamymunlar Cehennemi ile seriden haberdar olduk. İlk çekilen Maymunlar Cehennemi filmini tarihi 1968. Haberdar olmamak için yeterince eski diyebiliriz. Ondan sonraki 4 filmde 70'li yıllarda çekildi.Yönetmen Matt Reeves. 2016 yılında çekilecek serinin 3. filmini yine kendisi yönetecek.
Filmin başrollerinde Gary Oldman, Andy Serkis, Keri Russell, Toby Kebbell ve Judy Greer var. Türkçe dublaj izleyeceğiniz bu versiyonda ise seslendirmeleri Umut Tabak, Elif Acehan, Kerem Kobanbay, Fatih Özkul ve Bora Sivri yapmış.
Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti izle Türkçe dublaj keyfini 1080p kalitesinde yaşayacaksınız. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1