Moneyball Türkçe Altyazılı izle Kazanma Sanatı 1080p

Reklamı Geç
7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Moneyball Türkçe Altyazılı izle Kazanma Sanatı 1080p

Moneyball - Film Konusu:

Moneyball Türkçe Altyazılı izle Kazanma Sanatı 1080p

Moneyball Türkçe Altyazılı izle (Kazanma Sanatı) 1080p film izle kalitesinde sizlerle. Gerçek hayattan uyarlama bir film seyredeceğiz. Michael Lewis'in aynı isimli kitabı kaynak alınarak çekilmiş. Başrolde Brad Pitt var. Beyzbol üzerine kurulu spor, dram ve biyografi türünde bir film Moneyball Türkçe altyazılı izle.
Filmde Oakland A isimli çok kötü durumdaki bir beyzbol takımının yükselişine tanık olacağız. Bu takımın yöneticisi Billy Beane (Brad Pitt) elindeki kısıtlı bütçeye köşeye sıkışmış durumdadır. Beane'in amacı, en iyi oyuncuları transfer edebilecek geniş bütçeli takımlara kafa tutmak ve bunun için kabul etmesi zor, ilginç yöntemlerini kullanması gerekli. Beane'in kızı bile babasının işini kaybedeğini düşünüyor ama o azimli ve kararlı.
Filmde 2014 yılında kaybettiğimiz usta oyuncu Philip Seymour Hoffman'ı da görüyoruz. Komedi dilmlerinden tanıdığımız Jonah Hill ise Billy Beane'e yardım eden acemi sağ kol rolünde. Galaksinin Koruyucuları filmindeki rolüyle yakın zaman hatırlayacağız Chris Pratt ise yeteneği sorgulanan oyuncu Scott Hatteberg karakteriyle karşımıza çıkıyor.
Kazanma Sanatı filmini beğeneceğinizi umuyoruz. Moneyball Türkçe Altyazılı izle sizler için full hd olarak yüklenmiştir. Sinemapol iyi seyirler diler.

Moneyball Türkçe Altyazılı izle Kazanma Sanatı 1080p” için 2 yorum yapılmış.

  1. tolga 23 Mayıs 2015 saat 15:40 # Ziyaretçi

    gercekten harıkka bır fılm

  2. Ahmet Kaan Kozanoğlu 25 Mayıs 2015 saat 00:09 # Kayıtlı Üye

    İsteklerimden gelen 2. film, 1 küsür haftadır başka bir siteden izlemeyim diye yüklemenizi bekledim çok teşekkür ederim .

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.