bahis siteleri

Mortal Kombat 2 720p izle Ölümcül Dövüş 2 (1997)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


3,6
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Mortal Kombat 2 720p izle Ölümcül Dövüş 2 (1997)

Mortal Kombat: Annihilation - Film Konusu:

Mortal Kombat 2 720p izle Ölümcül Dövüş 2 (1997)

Caanım Mortal Kombat serisinin heder edilmiş 2. filmi. Mortal Kombat ilk filmi izlememiş olanlara bu 2. filmi izletseniz hiçbir anlam taşımayacaktır. Bizim gibi atari salonlarında büyümüş bir nesil için ise 1. film ağız açık izlenilecek bir filmdi. Commodore 64 başında Scorpion'la Come here çekmeler, Sub zero ile dondurmalar ve Liu Kang ile depdep ve daha niceleri. 2. filmi yine o beklenti ile izlemiştik. İlk filmdeki oyunculardan birkaçının gene kadroda olması bizi daha da çok bağlamıştı seriye.
Biraz nostaljiden sonra film hakkında bilgi verelim. Mortal Kombat: Annihilation-Mortal Komat 2, 1997 senesinde çekilmiş bir aksiyon ve dövüş filmi. Serinin bu 2. filmi ünlü bilgisayar oyununa bağlı olarak ilerleyen bir devam yapımı. Mortal Kombat 2 720p izle imdb puanı 3,6.
Robin Shou (Liu Kang), Talisa Soto(Kitana), James Remar(Rayden), Sandra Hess(Sonya Blade), Chris Conrad(Johnny Cage) filmin başrolündeki isimler. Liu Kang ve arkadaşları ilk filmdeki Ölümcül Dövüş'te Shung Tsung'u büyük bir yenilgiye uğraştmıştı. Bu sebeple dünyanın güvenliği yeni turnuva olana kadar garanti altına alınmıştı ama Shung Tsung anlaşmayı bozar ve dünyaya bir istila başlatır. Kurallara karşı gelindiği için Raiden çıkagelir ve Shung Tsung'u kısa sürede alt eder. YEnilgiyi hazmedemeyen Shung Tsung, önce Sonya'yı daha sonra onu bırakıp Johnny Cage'i ele geçirir. Johnny Cage'i öldüren Shung Tsung kaçarken adamlarını ekibimizin üzerine salar. Raiden, dövüşçülerimizi yeraltındaki özel bir mekana saklar.
Mortal Kombat 2 720p izle keyfini bizimle yaşayın. Film Türkçe dublajlı ve tek parttır. Kaliteli filmin adresi Sinemapol keyifli seyirler diler.

Mortal Kombat 2 720p izle Ölümcül Dövüş 2 (1997)” için 1 yorum yapılmış

  1. Alper D. 3 Ekim 2014 saat 14:38 # Kayıtlı Üye

    Mortal kombat için çok daha iyi bir film çekilebilirdi ama eski oyunları düşününce insanın izleyesi geliyor 🙂

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.