yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Mr. Banks (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.7
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Mr. Banks (2013)

Saving Mr. Banks - Film Konusu:

Mr. Banks filmi konusu:
Ünlü çizgi film yapım şirketi Walt Disney'in Mary Poppins isimli kitabın filmini çekmeye karar vermesiyle olaylar başlar. Kitabın yazarı sinir bozucu, aksi bir kadın olan P.L. Travers'dır (Emma Thompson). Kitabı aslında kendi hayat hikayesine dayanmaktadır ve ticari bir ürün haline gelmesini istemez. Fakat kitap satışları istediği gibi gitmemektedir ve paraya ihtiyacı vardır. Bu sebeple Walt Disney'in (Tom Hanks) teklifini dinlemek için yanına gitmeye karar verir. 2 hafta boyunca Walt, yazarı memnun etmek için tüm kadrosuyla çalışır ama Travers'i memnun etmek gerçekten çok zordur. Walt, kızlarına verdiği sözü tutmak için bu filmi çekmek zorundadır ve başka bir yol denemelidir. Yapması gereken Travers'ı anlamaya çalışmaktır. Bu iki isim çocukluklarını hatırlayarak hikayenin altında yatan değeri birlikte keşfederler.
Gerçek bir hikayeden alınmış, kitap çevirisi bir film Mr. Banks. 1960'lı senelerin dünyasını bize yansıtıyor. Ünlü oyuncu Colin Farrell da yan rolde karşımıza çıkıyor.
720p Hd Türkçe Dublaj olarak bu harika filmi sitemizden izleyin.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1