yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Muhbir (2013) Türkçe Altyazı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.5
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Muhbir (2013) Türkçe Altyazı izle

Snitch - Film Konusu:

Snitch (Muhbir), Ric Roman Waugh yönetmenliğinde aksiyon, macera ve dramın iç içe geçtiği sürükleyici bir film

İşadamı John Matthews (Dwayne Johnson - Scorpion King), 18 yaşındaki oğlu Jason (Rafi Gavron; Inkheart) uyuşturucu dolu bir paketle yakalanıp, 10 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalınca yıkılmıştır. Politik ihtirasları olan savcı Joanne Keeghan’ın (Susan Saradon - Cloud Atlas, Thelma and Louise) çaresiz kalan Jason’a güzel bir teklifi vardır. Jason, uyuşturucunun kaynağını açıklarsa cezasında indirim yapılacaktır. John’un yapması gereken oğlu yerine bu suç örgütünü ortaya çıkarabileceğini savcı Joanne Keeghan’a kabul ettirmektir.

John, Malik’in (Micheal Kenneth Williams - Road, Gone Baby Gone) başında bulunduğu örgütün içine sızmaya karar verir. Bunu başarmak için de olayla hiç ilgisi olmayan bir insanın (John Bernthal - The Air I Breath) hayatını tehlikeye atması gerekecektir. İstemeden de olsa Meksika Karteli’nin başındaki ismi (Benjamin Bratt - Cat Woman) ortaya çıkaran John için zaten tehlikeli olan bu macera artık ölümcül bir şekil almaya başlayacaktır.

Muhbir (2013) Türkçe Altyazı izle” için 1 yorum yapılmış

  1. can bolat 12 Temmuz 2014 saat 19:02 # Kayıtlı Üye

    filmi yeni izleme fırsatı buldum ve hemen paylaşmak istedim öncellikle son yıllarda Dwayne Johnson inanılmaz sıçrama gösterdi ve başrollerde görmeye alıştık filme gelince Dwayne sayesinde izlenebilirlik kazanıyor konusu basit işleyiş basit aksiyon yetersiz ve en önemlisi sonu çok basit olmuş oldu bittiğe geliyor belkide yaşanılmış gerçek konudan uyarlanması biraz olsun olumsuzlukların önüne geçiyor sonuç olarak evde izleyebilirsiniz sinemaya gitmeyin paranıza yazık olur bide Dwayne Johnson faster diye bir filmi var 2010 yapımı şiddetle tavsiye ediyorum izleyince hak vereceksiniz iyi seyirler…

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.