yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Mumya Evi Türkçe dublaj izle House of Wax (2005)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


5.3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Mumya Evi Türkçe dublaj izle House of Wax (2005)

House of Wax - Film Konusu:

Mumya Evi Türkçe dublaj izle House of Wax (2005)

Mumya Evi Türkçe dublaj izle House of Wax (2005). 1953 yılında aynı isimle çekilen filmin 2005 uyarlaması. Elisha Cuthbert, Chad Michael Murray ve Paris Hilton ilk bakışta göze tanıdık gelen oyuncular. Kamp yapmak amacıyla yola ara veren ve kaybolan gençler hikayesinin bir başka örneği.
Tatil için bir gezi planlayan 6 genç, okulların yarıştığı bir futbol turnuvasına doğru yola çıkar. Şampiyonaya gitmeden önceki gece dışarda kamp kuran gençler, kamp ateşine doğru yaklaşan bir jipin gelişi ile rahatsız olurlar. Karanlık gecede şöförünün kim olduğunu bilmedikleri bu araç yakınlarına kadar gelir ve gençleri tedirgin eder. Ellerindeki bira şişelerini araca fırlatırlar ve farlardan birini kırarlar. Bu sırada arkadaş grubu arasında da bazı anlaşmazlıklar boy gösterir.
Sabah olunca gençler arabalarının çalışmadığı farkederler. Arabaları biri tarafından bilerek bozulmuştur. Bulundukları yerden kurtulmak için kasaba halkından birinin tavsiyesi ile kalabilecekleri en yakın yer olan Ambrose'a doğru yola koyulurlar. Bu küçük kasabada dikkat çeken bir yer vardır. Mumya Evi. Heyecanlı gençlerimiz bu evi ziyaret ederler ama bu evde bir gariplik vardır. Mumyalar olması gerekenden daha "canlı" gözükmektedir. Mumya olmamak için kaçmaları gerekir hem de ölesiye bir kaçış.
Mumya Evi Türkçe dublaj izle (House of Wax) 1080p film izle yüksek kalitesinde sizlerle. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1