yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Hız Tutkusu -Need for Speed (2014) Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Hız Tutkusu -Need for Speed (2014) Türkçe Altyazılı

Need for Speed - Film Konusu:

Need for Speed - Hız Tutkusu filmi konusu:
Tobey Marshall (Aaron Paul), aile şirketleri olan Marshall Motors isimli firmada oto tamircisi olarak çalışmaktadır. Tobey, babasının vefatı ile hem maddi hemde manevi sıkıntılar içine düşer. Kısa yoldan para kazanma derdine düşen Tobey, yer altı araba yarışlarına katılmaya karar verir. Bu yarışlar hem hız tutkusunu tetikleyecek hem de kısa yoldan para kazanmasını sağlayacaktır.
Bu yarışlar sırasında Dino Brewster (Dominic Cooper) isimli zengin bir hız tutkunu, Tobey'e çok özel bir teklifle gelir. Tobey'den dünyanın en hızlı Mustang'ini yapmasını ister. Bulunduğu zorlu durumdan çıkmak isteyen Tobey için inanılmaz bir fırsat ayağına gelmiştir. Mustang’in yapım aşamaları devam ederken Tobey, Julia Maddon (Imogen Poots) isimli güzel bir kadınla özel bir yarışın hazırlıklarına başlar. Tobey, Dino’nun ekibine karşı aralarında yakın dostu Little Pete'in de (Harrison Gilbertson) bulunduğu ekibiyle hızlı bir yarışa başlar. Yarış kötü bir kaza sonucunda ölümle noktalanınca Dino bu kazanın suçunu Tobey'nin üstüne yıkar ve Tobey hapse girer.
İki yıllık bir hapis süresinden sonra Tobey özgülüğüne kavuşmuştur. Dino’dan alacağı intikam için bilenmiştir. Dünyadaki en zor yarışlardan biri olarak kabul edilen The De Leon yarışları, Dino'ya dersini vermek için güzel bir fırsattır. The De Leon yarışı, sadece seçilmiş yarışçıların katılabildiği ve kazananın çok büyük bir ödül alacağı, tehlikeli bir yarıştır. Tobey kazanacağına emindir ama yarışa dahil olabilmek için sadece 2 günlük bir süresi kalmıştır.
Meşhur Need For Speed serisinin bu yeni filminde, başrol olarak Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Aaron Paul'ü görüyoruz. Heyecan gene çok yüsek seviyede. 14 Mart'da Türkiye'de gösterime girecek olan bu harika filmi sitemizden en kısa sürede izleyebilirsiniz.
Need For Speed Hız Tutkusu son filmini Türkçe Dublaj 720p full hd izle ve kaliteyi en yüksek seviyede yaşa.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1