yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Neşeli Ayaklar 2 (2011)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


5.8
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Neşeli Ayaklar 2 (2011)

Happy Feet 2 - Film Konusu:

İlk Neşeli Ayaklar filminin baş kahramanı ve oldukça yetenekli bir tap dansçısı Mumble, sırasını oğlu Erik'e devretmektedir. Erik, penguenler Krallığı'ndaki yeteneklerini keşfetmeye çalışır. Diğer bir yandan da Mumble'ın ailesi ve arkadaşları yuvalarına karşı yeni bir tehditle yüzleşirler. Mumble şimdi işleri yoluna koymak için 7'den 70'e herkesi bir araya getirmeye çalışır. İlk filmi olaylar yaratan ve büyük bir izleyici kesimine ulaşan serinin bu ikinci filminde gene geniş bir seslendirme kadrosu görüyoruz. Brad Pitt, Hugo Weaving, Pink, Sofia Vergara ve Hank Azaria önemli isimlerden sadece birkaçı.
Yönetmenliği ilk filmde de olduğu gibi George Miller'ın üstlendiği animasyon serisinin bu ikinci filminde, Mumble'ın, oğlu Erik ile ilişkisini izleyeceğiz. İlki 2006 yılında En İyi Animasyon Oscar'ı alan Neşeli Ayaklar serisinin ikinci filmini, artık animasyonda vazgeçilmeze dönüşen 3D formatında seyredeceğiz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1