yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Ninja Kaplumbağalar 1080p izle Türkçe dublaj (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Ninja Kaplumbağalar 1080p izle Türkçe dublaj (2014)

Teenage Mutant Ninja Turtles - Film Konusu:

Ninja Kaplumbağalar 1080p izle Türkçe dublaj (2014)

Çizgi film klasiği Ninja Kaplumbağalar 1080p izle beyzperdede. Yapımcı Michale Bay. Aksiyon filmlerinin önemli yönetmeni Jonathan Liebesman bu projeyi üstlenmiş. Takımın lideri Leonardo, ekibin komedyeni pizza hastası Mikalenjelo, bilim hayvanı Donatello ve hırçın Rafael. Splinter Usta'yı da unutmamak lazım. Shredder ve Beyin'e karşı mücadele ekibimiz, ustaca hazırlanmış efektlerin ve yeni teknoloji animasyonların getirisiyle görsel bir keyif yaşatıyor bizlere. April O'Neil rolünde güzel oyuncu Megan Fox var. Kaplumbağaları ise Jeremy Howard, Pete Ploszek, Noel Fisher, Alan Ritchson canlandırmış. Ülkemizde 5 Eylül 2014 tarihinde vizyona giren film, 3 boyutlu olarak izleyicilere sunuldu. Filmde ayrıca Whoopi Goldberg, Will Arnett, William Fichtner, Tohoru Masamune, Danny Woodburn gibi isimlerde yer alıyor.
Yeraltındaki eğitimler yerüstündeki insanları korumak içindir. Usta Splinter'in yetiştirdiği 4 kaplumbağa, New York şehrini korumak için yukarı çıkacaktır. Shredder ve çetesi şehir kuşatmak için saldırılara başlamıştır. Metro istasyonundaki bir saldırıdan sonra Kanal 6 muhabiri April O'Neil gördüklerine inanamaz. Kendileri kurtaran ninjaları takip eder ve fotoğraflarını çeker. Makinanın flaşını farkeden kaplumbağaların artık yeni bir dostu olacaktır. Eskisine göre daha da güçlenmiş olan Shredder'a karşı Ninja Kaplumbağalar işbaşındadır.
Ninja Kaplumbağalar 1080p izle (Teenage Mutant Ninja Turtles) Türkçe dublaj full hd olarak hazırlanmıştır. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1