yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Oldboy 1080p film izle İhtiyar Delikanlı Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Oldboy 1080p film izle İhtiyar Delikanlı Türkçe Altyazılı

Oldeuboi - Film Konusu:

Oldboy 1080p film izle İhtiyar Delikanlı Türkçe Altyazılı

Oldboy 1080p film izle İhtiyar Delikanlı Türkçe Altyazılı. Orjinal ismiyle Oldeuboi. Daha önce 2013 yapımı Oldboy Amerikan versiyonu sizlerle paylaşmıştık. Şimdide o filmin 2003 yapımı orjinal Güney Kore versiyonunu izleyeceksiniz. Yetişkinler için olan bir film Oldboy. Konusu ve sahneleri ile sizi gerebilir. Baştan hatırlatalım. Imdb Top 250 film sıralamasında şuan itibariyle 69 sırada.
Kendi halinde hayatını yaşadığını düşünen bir adam, sıradan bir günde tam evinin önünden kaçılır. Gözünü açtığında otel odası gibi bi yerde kapalı olduğunu anlar. Buraya nasıl geldi hatırlayamaz. Çıkmak için denediği her yol başarısızlıkla sonuçlanır. Yemeği düzenli olarak verilir. Bu sırada bayıltıldığı için kimin, neden kendisini kapattığını bir türlü anlayamaz. Dış dünyayla olan tek bağlantısı bir televizyondur. Kaçırıldıktan bir süre sonra televizyonda karısının öldüğü haberini izler. Tam 15 yılı bu kapalı alanda geçirecektir, nedenini hiç bilmeden ve karısının intikamıyla kaybolan seneler için yanıp tutuşur. 15 sene sonra dışarı bırakıldığında neden hapis tutulduğunu araştırmaya başlar. Tahimn edmeyeceği cevaplar yıllar öncesini ona hatırlatacaktır.
İntikam soğuk ve yavaş yenen bir yemektir sözünü kazıya kazıya hatırlatan bir film Oldboy 1080p film izle. Rahatsız edici konusu ve oyuncu-çekim başarılarıyla arşivlik filmlerden biri. Oldboy 1080p film izle İhtiyar Delikanlı Türkçe Altyazılı olarak seyrinize sunulmuştur. Keyifli seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1