yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Ölümün Dişleri – Beneath (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


3.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Ölümün Dişleri – Beneath (2013)

Beneath - Film Konusu:

Korku, Gerilim türünde bir film olan Beneath , yani Ölümün Dişleri filmi ilk olarak 3 Mart 2013 tarihinde Amerikan sinema salonlarında gösterime girmiştir. 90 dakika uzunluğundaki bu filmin yönetmenliğini üstlenen Larry Fessenden ve senaryosu ise Tony Daniel, Brian D. Smith ikilisine aittir. İMDB’den aldığı 3.8 değerindeki puan ile hiç izlemeyen biri bile ne kadar vasat bir film olduğunu anlayabilir. Fakat günümüzde hem hikaye hem kurgu bakımından korku filmi yapmak artık çok zor hale gelmiş durumda ve bu yüzden korku filmleri eskiye göre çok zor beğenilen türden filmlerdir. Amerikan yapımı Ölümün Dişleri filmi başrol oyuncuları ise Daniel Zovatto, Bonnie Dennison ve Chris Conroy gibi genç isimlerden oluşmaktadır. Her ne kadar düşük bir puana sahip olsa da mutlaka izlemek isteyenler olacaktır. Bizde bu yüzden Filmakinesi kullanıcılarına özel olarak bulup yükledik.
Liseden henüz yeni mezun olmuş bir kaç genç arkadaş yaşadıkları yerde bulunan Siyah göl adını verdikleri yere gitmek için yola koyulurlar. Sal ile göle açılan genç arkadaşlar her şey tam yolunda giderken birden bire geçirdikleri dakikalar zehir olmaya başlar. Çünkü gölün içerisinde kana susamış kocaman dişlere sahip bir yaratık bulunmakta ve onları rahatsız etmektedir. Yaratık oraya çıktıktan sonra güzel bir gün geçirme planları tamamen kabusa dönmüş ve korku içerisinde nasıl kurtulacaklarını düşünürler, ama bu yaratığın elinden kurtulmak hiç kolay olmayacaktır. Salın üzerinde öylece kalan çocuklar teker teker kana susamış yaratık tarafından avlanacak ve geride kalanlar yaşam mücadelesi vermeye devam edecektir. Tüm bu kaos ortamının içerisinde kimin gerçek dost olup olmadığı anlaşılacak, bazıları da kendini feda edecektir. Acaba kimler bu zorlu sınavı geçebilecek?


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1