yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

OMG: Oh My God! izle 720p Türkçe Altyazılı (2012)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.2
Türkçe Altyazı
Hd 720p
OMG: Oh My God! izle 720p Türkçe Altyazılı (2012)

OMG: Oh My God! - Film Konusu:

OMG: Oh My God! izle 720p Türkçe Altyazılı (2012)

OMG: Oh My God! izle 720p Türkçe Altyazılı 2012. Kanji, işyerinin deprem sonrası hasarı için "ilahi kaynaklı" durumlarda sigorta ödemesi olmadığını öğrenir ve olaylar gelişir.
Kanji Lalji Mehta (Paresh Rawal), Tanrı inancı olmayan biridir. Müşterilerinin dini hassasiyetlerini kullanıp, ucuza mal ettiği bibloları yüksek fiyatlardan satar. Sattığı tanrı bibloları peynir ekmek gibi gitmektedir. Kanji, oğlunun dini törenlere gitmek için derslerini kaçırmamasını da ister. Kendisini dinlemeyen oğlunu televizyonda gören Kanji, festivalin yapıldığı alana gider ve mikrofunu eline alıp insanlara tanrı biblolarına peynir yedirmelerini gerektiğini söyler. Kalabalık dağılınca oğlunu alır ve evin yolunu tutar. Bu durumu gören rahipler Kanji'e yaptığının cezasını çekeceğini söylerler. O sırada hava bozmaya başlar ve küçük bir deprem olur. Eski yapıya sahip bir sürü bina ayakta kalırken Kanji'nin dükkanı yıkılır. Dükkanı tamamen harap olmuştur. Bütün ailesi yaptığı konuşmadan dolayı bunları yaşadıklarını düşünerek Kanji'yi suçlar. Kanji bir kozu daha olduğu düşünür. Sigorta yaptırmıştır. Sigorta bürosuna gittiğinde, sözleşmesinde Tanrı tarafından gelen doğal felaketlerin karşılanmadığın öğrenir. Evini ipoteklediği, büyük borç aldığı bir zamanda tüm mal varlığını yitirmek Kanji'ye çok dokunur ve alacakları için Tanrı'yı dava etmeye karar verir.
Dini ve inançları kullanarak insanları sömürenlere güzel bir gönderme OMG: Oh My God! izle. İlerleyen sahnelerde Bruce Almighty izle benzeri fantastik sahnelerde mevcut.
Hinduizm gibi bölgede baskın bir dinin olduğunu düşünürsek cesaret isteyen bir proje OMG: Oh My God! izle.
Nedir bu Hinduizm diyenler için: http://tr.wikipedia.org/wiki/Hinduizm
Dini bir yapım değil, eğlencelik bir film olduğunu düşünerek izlemekte yarar var. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1