yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

One 2 Ka 4 hd film izle Türkçe Altyazılı (2001)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


5.4
Türkçe Altyazı
Hd 720p
One 2 Ka 4 hd film izle Türkçe Altyazılı (2001)

One 2 Ka 4 - Film Konusu:

One 2 Ka 4 hd film izle Türkçe Altyazılı (2001)

One 2 Ka 4 hd film izle Türkçe Altyazılı (2001). Shah Rukh Khan'ın romantik filmlerine alışık olanlar bu sefer biraz da aksiyon sahneleri izleyecek. One 2 Ka 4 hd film izle Shah Rukh Khan'ın başyapıtlarından değil ama izlenilecek filmlerinden biri.
Javed Abbas (Jackie Shroff) 4 çocuklu, eşini kaybetmiş bir polis memurudur. Uyuşturucu ile savaşan özel bir narko-polis biriminde ortağı Arun Verma (Shahrukh Khan) ile birlikte çalışmaktadır. Bu ikili dürüst, sıkı çalışan ve gayretli bir ekiptir. İkili, en azılı uyuşturucu baronlarından Krishan Kant Virmani'yi yakalarlar. Bu operasyon sırasında Javed hayatını kaybeder. kimin tarafından ve nasıl öldürüldüğü çözülemez. Arun, bu acı olaydan sonra ortağının 4 çocuğunun bakımını üstlenir. Javed, çocuklarını ona emanet etmiştir ama çocuklarla çözemediği problemler yaşar. Bu sorunları çözmek için Geeta Choudhary (Juhi Chawla) isimli arkadaşından yardım ister. Geeta, Arun ve çocuklarla çok iyi anlaşır. Geeta'nın gelişiyle işler yoluna girer ve ortam sakinleşir. Bu sıra da Krishan Kant Virmani, çevresini ve politik bağlantılarını araya sokup dışarı çıkmayı başarır. Arun bu duruma çok içerler. Bu operasyon için ortağı hayatını kaybetmiştir. Ortağının bir cinayete kurban gittiğini öğrenen Arun, incelemelerini genişletir ve Geeta hakkında bilmediği sırlar olduğunu anlar. Geeta, iki farklı hayatı olan biridir.
2001 yapımı One 2 Ka 4 hd film izle Türkçe Altyazılı olarak sizler için hazırlandı. Hint filmlerinin adresi Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1