yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Operasyon Argo (2012)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.8
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Operasyon Argo (2012)

Argo - Film Konusu:

Argo - Operasyon Argo filmi konusu:
Gerçek bir hikayeye dayanan filmde, İran'da büyükelçilikte çalışan 6 kişinin kaçırılması konu alınıyor. Tahran'da çıkan bir ayaklanma sonrası insanlar büyükelçiliğe doğru yönelir ve birçok rehine alınır. 6 kişi sağ olarak kurtulup kimse görmeden Kanada büyükelçiliğine sığınırlar. Amerika, durumdan haberdar olunca Tony Mendez'i (Ben Affleck) imkansız gibi gözüken bir kurtarma operasyonu için bölgeye gönderir. Bu 6 kişiyi kurtarmak için bir plan hazırlanır. Bölgeye film çekmeye gelmiş bir ekip gibi davranıp insanların arasına karışacak ve bir süre sonra da hiçbirşey olmamış geri döneceklerdir. Planın doğru şekilde işlemesi için her ayrıntı düşünülmelidir. Senaryonun ve operasyonun adı Argo'dur.
Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Bryan Cranston, usta oyuncu Alan Arkin ve John Goodman kadrodaki diğer baba isimler. Filmin imdb puanı 7,8. Türkçe dublaj izle 720p hd film keyfi yaşayacaksınız. sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1