yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Operation Rogue 1080p izle Türkçe Altyazılı (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


4.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Operation Rogue 1080p izle Türkçe Altyazılı (2014)

Operation Rogue - Film Konusu:

Operation Rogue 1080p izle Türkçe Altyazılı (2014)

Operation Rogue 1080p izle, Amerika'nın dünyayı kurtardığı klasik filmlerden biri. Suriye'deki karışık durumları fırsat bilip 4,2 puan alacak bir film çekmişler. Müslümanlara karşı Amerika tabanlı sıkıcı bir yapım. Marc Dacascos başrolde. Vietnam Savaşı hakkında çekilen filmlerdeki aynı kurguyu görüyoruz. Siyasi hedef taşıyan, bu tür kalitesiz filmlere önyargılı olduğum için direk özete geçiyorum.
Asya'daki bir grup terörist dünyanın karıştırmak için kimyasal bir bomba yapma hazırlığındadır. Paraya ve erzağa ihtiyacı olan teröristler, eski hesapları bulunan General Hank Wallace'ın kızını kaçırırlar. Jenna Wallace (Sofia Pernas) için istenen fidye bedeli 5 milyon dolardır. Amerikan hükümeti ve askeri birlikleri bu duruma erken müdahele için gerekli kararları alır ve Kaptan Max Randall (Mark Dacascos) liderliğindeki bir ekip, kurtarma operasyonu için göreve başlar.
Operation Rogue 1080p izle Türkçe Altyazılı olarak istekleriniz üzerine yüklenmiştir. İyi Seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1