yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Örümcek Adam (2002)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.3
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Örümcek Adam (2002)

Spider-Man - Film Konusu:

Başarılı bir lise öğrencisi olan Peter Parker’ın sıradan hayatı, bir okul gezisinin ardından tamamen değişir. Bir araştırma laboratuvarına yapılan ziyaret esnasında Peter, genetik olarak değişime uğratılmış örümceklerden biri tarafından ısırılır. Peter, bu olaydan kısa bir süre sonra inanılmaz bir güce ve yeni yeteneklere sahip olduğunun farkına varır: Bir örümceğin yeteneklerine ve hislerine !

Sahip olduğu güçleri denemek isteyen Peter, ödüllü bir güreş maçına katılır fakat sahip olduğu yeni güç sayesinde rakibini çok kısa bir sürede yenince, maçı düzenleyen organizatör Peter’a 3000 dolarlık ödülünü vermeyi reddeder. Bu olayın hemen akabinde bir soyguncu, maçı düzenleyen organizatörün ofisinde hırsızlık yapar. Peter’ın hırsızı yakalamaya fırsatı vardır ama kendisine parayı vermeyen adamdan intikam alma duygusuyla hırsız kaçmasına izin verir. Fakat hırsız kısa bir sonra Peter’ın sevgili amcası Ben’i öldürür.

Peter soyguncuyu yakalar ama bu işi daha önce yapması gerekirken yapmadığı için büyük bir suçluluk hissine kapılır. Amcasının kendisine söylediği “büyük güçler büyük sorumluluklar getirir” lafını hatırlayan Peter bu olağanüstü güçlerini kötülerle mücadele etmek için kullanmaya karar verir.

Tüm bu olaylar gerçekleşirken şehrin başka bir yerinde Peter’ın en iyi arkadaşı Harry’nin babası Norman Osborne, kendi üstünde bazı deneyler sürdürmektedir. Bu deneylerden biri sırasında kullandığı bir madde onun gücünü ve zekasını arttırır fakat aynı zamanda yüzünü tanınmaz bir hale getirir ve onu çılgına çevirir. O artık Örümcek Adam’ın baş düşmanı Yeşil Goblin’dir.

Örümcek Adam (2002)” için 4 yorum yapılmış.

 1. umur 8 Aralık 2014 saat 00:29 # Ziyaretçi

  admin filmlerde ve bazı diğer filmlerde kalite 720p vede bunda kaliteyi dahi seçemiyorum ayrıca filmlerinizi lütfen 1080p yayınlayın çok saolun 🙂

 2. Dilbernur Kayaoğlu 2 Temmuz 2015 saat 01:11 # Kayıtlı Üye

  sitede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum yine sayenizde sıkıntısız bir şekilde kaliteli film izledim. tekrar teşekkür ederim.

 3. ege savran 6 Temmuz 2016 saat 18:32 # Ziyaretçi

  süper ötesi fazlası çok güzel lann üstüne tanımam 1. bölüm süper ötesi

 4. Sami 24 Temmuz 2016 saat 12:05 # Ziyaretçi

  KARDEŞ BU ÖRÜMCEK ADAM 1 – 2 VE 3 Ü 1080p kalitesinde yüklersen sevinirim 😉

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.