yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Oyuncak Hikayesi 1 Türkçe dublaj izle Toy Story 1080p (1995)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Oyuncak Hikayesi 1 Türkçe dublaj izle Toy Story 1080p (1995)

Toy Story - Film Konusu:

Oyuncak Hikayesi 1 Türkçe dublaj izle Toy Story 1080p (1995)

Oyuncak Hikayesi Türkçe dublaj izle Toy Story 1080p (1995). İnsanlar orda değilken oyuncaklar ne yapar? Walt Disney ile oyuncaklar hayat buluyor. Gösterildiği sene büyük ses getirmiş, büyük-küçük herkesin tekrar tekrar izlemekten sıkılmayacağı harika bir animasyon filmi Oyuncak Hikayesi. Orijinal dilinde Tim Allen, Tom Hanks, Don Rickles gibi ünlülerin seslendirdiği Oyuncak Hikayesi filmini, Türkçe dublajda Haluk Bilginer, Mehmet Ali Erbil gibi önemli isimler seslendiriyor. Ailecek izlenecek, 8,3 puanlı bir animasyon filmi. Filmin süresi 81 dakika.
Andy oyuncaklarıyla oynamayı çok seven küçük bir çocuktur. Favori oyuncağı ise Şerif Woody'dir. Onu odasının en iyi yerinde, yatağının üstünde tutar. Andy ve ailesi taşınacaktır. Bu yüzden 1 hafta sonra olan doğumgünü erkenden kutlanacaktır. Bu haberi alan oyuncaklar olağanüstü bir toplantı düzenlerler. Tüm oyuncaklar satılacaklarını ya da bir köşeye atılıp unutulacaklarını düşünmektedir. Hepsi tedirgindir.
Doğumgünü partisi için Andy'nin arkadaşları gelmeye başlamıştır. Woody onları sakinleştirmek istese de başarılı olamaz ve asker oyuncaklar bilgi almak görevlendirilir. Acilen aşağı inip hediye olarak gelecek yeni oyuncaklardan haber getireceklerdir. Paketler açılır ve asker oyuncaklar telisizle rapor verir. Görünürde yeni bir oyuncaktır. Ta ki annesi Andy'nin son sürpriz hediyesini çıkarana kadar. Buzz Lighyear. Evren koruyucusu. Yeni oyuncak odaya, Woody'nin yerine konur. Tanışma faslı gerçekleşir. Buzz cidden karizmatik bir oyuncaktır. Diğer oyuncaklar ona hayran kalır ama Woody, Buzz'ı kıskanır. Andy'nin artık en sevdiği oyuncağı olamamaktan korkar. Yeni oyuncağını çok seven Andy, Woody'nin korktuğu gibi, onunla eskisi kadar oynamaz. Buzz ile Woody'nin yine bir tartışmaları sırasında Buzz camdan aşağı düşer. Herkes suçlu olarak Woody'i görür. Woody suçlu olmadığını kanıtlamak için tehlikelerin kol gezdiği dış dünyada Buzz'ı aramaya çıkar. Birbirinden heyecanlı maceralar ikiliyi beklemektedir.
Serinin sonradan 2 filmi daha gösterime girdi. 1999 senesinde Oyuncak Hikayesi 2 gösterime girmişti. 2010 senesinde de Oyuncak Hikayesi 3.
Oyuncak Hikayesi animasyon filmlerinin yaygınlaşması ve duyulması açısından büyük bir yapı taşı. 90'lı yıllarda gösterilen başka animasyon filmler olmasına rağmen hiçbiri gişede ve gönüllerde bu beğeniyi kazanamadı. Oyuncak Hikayesi 1 Türkçe dublaj izle 1080p film izle kalitesinde hazırlanmıştır. Film hakkında sizlerin görüşlerini de almak isteriz. Animasyon filmlerinin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1