yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Peaceful Warrior 1080p film izle Dingin Savaşçı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Peaceful Warrior 1080p film izle Dingin Savaşçı

Peaceful Warrior - Film Konusu:

Peaceful Warrior 1080p film izle Dingin Savaşçı

Jeepers Creepers korku serisinin yönetmeni Victor Salva'dan 2006 yapımı bir umut filmi. Yazar Dan Millman'ın Dingin Savaşçı'nın Yolu (Way of the Peaceful Warrior) isimli kitabından uyarlama. Başrollerde Amy Smart, Paul Wesley, Steve Talley, Nick Nolte ve Scott Mechlowicz var. Filmin imdb puanı 7,3. "Yolculuğun kendisi bizi mutlu eder, varılacak yer değil" sözüyle akıllarda yer edecek bir çalışma.
Olimpiyatlara hazırlanan genç sporcu Dan Millman'ın (Scott Mechlowicz) hayattan beklediği herşey gerçekleşmiştir. İyi arkadaşlar, istediği gibi sportif bir vücut, çevresindeki tüm kızların ilgisi ve havalı bir motorsiklet. Hayat yolundadır Dan için. Ta ki motoruyla kötü bir kaza geçirene kadar. Gözlerini hastanede adan Dan ne olup bittiğini bile anlayamamıştır, kaza çok hızlı gelişmiştir. Gözlerini açınca bacaklarında kazadan dolayı oluşan sorunlar olduğunu öğrenir. İçine düştüğü karamsar durumdan Sokrates adını verdiği ilginç bir adam sayesinde kurtulacak ve Dan içindeki esas gücü keşfedecektir. Socrates Dan'in hayat koçu olarak Dan'a umudu aşılayacaktır.
Peaceful Warrior 1080p film izle Türkçe altyazılı olarak hazırlandı. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1