yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Person Of interest 4. Sezon izle bölümler 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...
8.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Person Of interest 4. Sezon izle bölümler 1080p

Person Of Interest Season 4 - Film Konusu:

Person Of interest 4. Sezon izle bölümler 1080p

Amerika, 11 Eylül'den sonra, suçluları ve yapacakları terörist saldırıları önceden tespit etmek için daha yoğun çalışmaya başlamıştır. Harold Finch (Michael Emerson) isimli bir dahi, ülkesinin geleceği için suçluların yapacakları planları önceden tespit edebilen, tüm dünyadaki bilgisayar ve kamera kayıtlarına ulaşabilen bir yazılım geliştirir. Finch, yazılımı olası senaryoları ve durumları hesaplayıp tehlikeli durumları tespit etmesi için programlar. Bu yazılım öyle gelişmiştir ki sadece devlet için olan tehlikeleri değil tüm insanlar için geçerli olası tehditleri bulabilmektedir. Devlet yetkileleri vatandaşların can güvenliğiyle ilgilenmez ama Finch bu duruma sessiz kalamaz. Programın kendisine verdiği sosyal güvenlik numaraları sayesinde ölmesi muhtemel masum insanları kurtarmaya başlar. Bu görev için kendisine yardım edecek profesyonel bir ele ihtiyacı vardır. Eşini kaybetmiş ve eski hayatını özleyen eski CIA ajanı John Reese (Jim Caviezel) bu misyonunda Finch'e yardım edecektir. Reese, hayata tekrar tutunması için gerekli olan amacı da bu sayede bulacaktır.
Küçük kadrosuna rağmen büyük ilgi toplamış bir dizi Person on Interest. Oyuncu kadrosunun başarılı performansı da bu konuda etkili tabiki. Aksiyon ve gizem sevenlerin kaçırmaması gereken bir dizi. Beğenerek izleyeceğinizi düşünüyoruz.
Person Of interest 4. Sezon izle yeni bölümleri sitemiz Sinemapol üzerinden izleyin. Yeni bölümleri en hızlı şekilde, güncel olarak yüklüyoruz.
4. sezonda numaralar tekrar gelmeye başlamıştır. John Reese'in yaşamak için bir amaca ihtiyacı vardır. Alıştığı bu işi bırakamaz. Bu sırada büyük ve gizli planlar yapılmaya devam etmektedir. Yapay zekanın kontrol edilebilirliği ekibimizi tekrar bir araya getiren sbeep olacaktır. Person Of interest 4. Sezon izle tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak hazırlanmaktadır.
sinemapol.org iyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1