yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Person Of interest 1. Sezon 1080p Hd Altyazılı izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8,4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Person Of interest 1. Sezon 1080p Hd Altyazılı izle

Person of Interest - Film Konusu:

Person Of interest 1. Sezon 1080p Hd Altyazılı izle yabancı dizi tek part.
Amerika, 11 Eylül'den sonra, suçluları ve yapacakları terörist saldırıları önceden tespit etmek için daha yoğun çalışmaya başlamıştır. Harold Finch (Michael Emerson) isimli bir dahi, ülkesinin geleceği için suçluların yapacakları planları önceden tespit edebilen, tüm dünyadaki bilgisayar ve kamera kayıtlarına ulaşabilen bir yazılım geliştirir. Finch, yazılımı olası senaryoları ve durumları hesaplayıp tehlikeli durumları tespit etmesi için programlar. Bu yazılım öyle gelişmiştir ki sadece devlet için olan tehlikeleri değil tüm insanlar için geçerli olası tehditleri bulabilmektedir. Devlet yetkileleri vatandaşların can güvenliğiyle ilgilenmez ama Finch bu duruma sessiz kalamaz. Programın kendisine verdiği sosyal güvenlik numaraları sayesinde ölmesi muhtemel masum insanları kurtarmaya başlar. Bu görev için kendisine yardım edecek profesyonel bir ele ihtiyacı vardır. Eşini kaybetmiş ve eski hayatını özleyen eski CIA ajanı John Reese (Jim Caviezel) bu misyonunda Finch'e yardım edecektir. Reese, hayata tekrar tutunması için gerekli olan amacı da bu sayede bulacaktır.
Küçük kadrosuna rağmen büyük ilgi toplamış bir dizi Person on Interest. Oyuncu kadrosunun başarılı performansı da bu konuda etkili tabiki. Aksiyon ve gizem sevenlerin kaçırmaması gereken bir dizi. Beğenerek izleyeceğinizi düşünüyoruz.
sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1