yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Pi 1998 Türkçe altyazılı izle 1080p hd

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Pi 1998 Türkçe altyazılı izle 1080p hd

Pi - Film Konusu:

Pi 1998 Türkçe altyazılı izle 1080p hd

Pi 1998 Türkçe altyazılı izle 1080p hd. Pi sayısı ve fibonacci serisi ile kafayı bozmuş dahi bir matematikçinin hikayesi. Siyah beyaz çekilmiş ödüllü bir film. Yönetmen Darren Aronofsky'nin tanıdıklarından borç para alarak sadece 60.000 dolarla çektiği, hem yazıp hem yönettiği, insanı geren bir film Pi. Kabala öğretileri, pi sayısının gizemi gibi konulara meraklı olanların izlemesi gereken bir çalışma.
Maximillian Cohen'in hayatı anlamak için kullandığı belirli kalıpları var.
1) Matematik doğanın dilidir.
2) Çevremizdeki her şey sayılarla tanımlanabilir ve anlaşılabilir.
3) Eğer bu numaraları grafiğe dökerseniz kalıplar-modeller ortaya çıkar. Bu nedenle kalıplar doğanın içinde heryerde vardır.
Kaos kuramında da incelenen, her olayın aslında, kendisi de dahil olmak üzere, birbirini tetiklediği ve formülize etmenin imkansız gözüktüğü milyonlarca değişkenin aynı anda ve süreklilik halinde bağlantılı olduğu gerçeğine göz kırpıyor Pi filmi. Borsa gibi anlık değişenlerden, hareket eden herhangi bir cisme kadar örnekleyebileceğimiz olaylara bir formül arayışının peşinde Max. Cohen. Gördüğü halüsinasyonlar ve kaybolan sinir dengesi de bu arayışına yağ sürüyor.
Klasik filmlerden sıkıldıysanız 84 dakika süren 1998 yapımı Pi filmine göz atabilirsiniz. Pi 1998 Türkçe altyazılı 1080p full hd olarak hazırlanmıştır. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1