yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Predestination Kader Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Predestination Kader Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Predestination - Film Konusu:

Predestination izle 1080p, 7,5 imdb puanlı 2014 yapımı bir bilimkurgu filmi. Bilimkurgu filmlerde görselliğe o kadar boğuluyoruz ki kaliteli senaryolar, iyi oyunculuklar ve zeka ürünü diyaloglar yapımcılar için çok önemli olmuyor. Her yönüyle öne çıkan iyi işler ise diğerlerinden ayrılıyor. Seyirci seçimini yapıyor. Predestination'da bazen güçlü diyaloglarla bazen de hızlı akan olay örgüsüyle bizden tam not alan filmlerden biri. Ethan Hawke, Noah Taylor, Sarah Snook, Freya Stafford, Christopher Kirby başroldeki isimler. Ethan Hawke'a, özel hayatındaki sansasyonel olaylardan dolayı, ısınamamış bir izleyici olarak bu filmdeki performasını beğendim. Bir Di Caprio değil tabi ki ama düşüşteki kariyerde bu güzel projenin hakkın vermiş. Sarah Snook ise iyi iş çıkarıyor.
Filmin senaryosu, yönetimi ve müzikleri Spierig Kardeşlere ait. Aynı oyuncularla çalışmayı seven kardeşlerin başrol için Ethan Hawke'ı seçmelerini anlayabiliyoruz.
Zamanda yolculuk üzerine yapılan filmleri her zaman sevmişizdir. Predestination, bu türdeki kaliteli örneklerden biri. Paradoksların, akıl oyunlarının olduğu filmi takip etmekte zorlanabilirsiniz. Filmle ilgili verebileceğimiz bir özetin spoiler alarmlarını çaldırması söz konusu. Bu sebeple film konusu yerine kısa yorumumuzu ve birkaç ufak bilgiyi paylaşmayı tercih ettik.
Predestination 1080p izle Türkçe Altyazılı olarak 1080p full hd çözünürlükte hazırlandı. Sinemapol iyi seyirler diler.
Predestination Kader Türkçe Dublaj (2014) 1080p HD izle


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1