yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Prison Break 4. Sezon 1080p HD izle bölüm

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...



8.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Prison Break 4. Sezon 1080p HD izle bölüm

Prison Break - Film Konusu:

Prison Break 4. Sezon 1080p HD izle bölümler full hd dizi seyret.
Prison Break 4. Sezon konusu:
Scofield Sona hapishanesinden kaçmayı başarmıştır. Artık hedefinde Şirket'in işini bitirmek vardır. Sevdiği kadın Dr. Sara Tancredi'nin ölümünden de sorumlu olan Şirket, hakettiği cezayı almalıdır. Araştırmalar için Los Angeles'a gelen Scofield, bir Şirket ajanından kendisini altüst edecek bir bilgi alır. Sara hala hayattadır. Hem sevdiği kadını kurtarmak hem de bu büyük düşmanın işini bitirmek için Şirket'in en önemli bilgileri ele geçirilmelidir. Bakanlık desteğini de arkasına alan Michael, Ajan Don Self'in (Michael Rapaport) desteğiyle eski kadroyu bir araya getirmeye karar verir. Bellick, Mahone, Sucre ve hacker Roland Glenn bir araya getirilir.
Şirket de boş durmamış ve Lincoln ve Michael kardeşlerim peşine bir tetikçi göndermiştir. T-bag'i bulmak da kardeşler için ayrı bir sorun olacaktır. Durumun farkında olmayan T-bag, Şirket'i yok edebilecek çok önemli bilgilere sahiptir.
İlk bölümden beri özgürlükleri için mücadele eden kardeşler riski üstlenip Şirket binasına operasyonu yapacaktır.
Prison Break son sezonu tüm bölümleri ile 1080p dizi izle kalitesinde sizlere veda ediyor.
Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1